Grüsse aus Wien Concert
Aartselaar, 11 september 2025.
Beste,
Goed nieuws voor de liefhebbers onder ons van klassieke muziek.
Op zaterdag 21 februari 2026 om 16u00 biedt Neos Nationaal de mogelijkheid om een nieuwe editie van “Grüsse aus Wien” bij te wonen in deSingel in Antwerpen.
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt.
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen : het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Praktisch :
Zaterdag 21/2/2026 (aanvang 16u00).
Wij vertrekken stipt om 14u45 aan het CC ’t Aambeeld, Della Faillelaan 34 te Aartselaar.
Interesse ?
Heb je zin om samen met ons te genieten van deze prachtige muziek, schrijf je dan in via Grüsse aus Wien (ctrl + klikken) met uw lidnummer en dit voor 24 september 2025. De prijs bedraagt 64 € (ticket + vervoer).
We kijken er al naar uit om dit prachtig namiddagconcert samen met jullie te kunnen bijwonen.
Met vriendelijke groeten
Het bestuur.
Neos vzw