MOULIN ROUGE 03-05/02/2026

Neos neemt je mee! In samenwerking met partner Reizen Lauwers. Bij onze Noorderburen valt zoveel moois te beleven. We overladen je tijdens de cultuurdriedaagse Moulin Rouge/Utrecht graag met de nodige schoonheid én culturele beleving. Helemaal in lijn met de spectaculaire musical Moulin Rouge waarvoor je op de tweede reisdag oren en ogen te kort zal komen. Laat je verrassen door de gezellige en historische steden Utrecht, Deventer en Leerdam. Een boottocht op de Linge en een bezoek aan het magnifieke historische Paleis het Loo (Apeldoorn) sieren verder ook het culturele programma. Vlei je neer in kwaliteitsvolle ****-hotels en laat je mee op sleeptouw nemen langs de belangrijkste bezienswaardigheden. Welkom bij Moulin Rouge! De Musical De revolutionaire film van Baz Luhrmann komt tot leven in een unieke mash-up musical, met maar liefst 70 bekende nummers. Winnaar van 10 Tony Awards en een eerbetoon aan waarheid, schoonheid en vooral liefde. Beleef de meest uitbundige avond van je leven in het Beatrix Theater Utrecht. Data: Dinsdag 3 - woensdag 4 - donderdag 5 februari 2026 Prijzen: € 575 p.p. Toeslag single : €80 p.p. Inbegrepen in prijs Luxe autocarvervoer reizen Lauwers **** Volledige Nederlandstalige gidsbegeleiding door een zeer ervaren gids Audio-guide systeem 3 dagen/ 2 nachten in goede ****-hotels op basis van half pension 3 extra middagmalen Toegangsticket Moulin Rouge! De Musical Bezoek aan Paleis het Loo (Apeldoorn) met audio-guides Boottocht op de Linge (Leerdam) met lunch aan boord (=één van de 3 extra lunches ) Bezoek aan Deventer Bezoek aan Leerdam Bezoek aan Utrecht Bijdrage garantiefonds en burgerlijke aansprakelijkheid Voorwaarden reiscontractenwet Btw, taksen en parkings Niet inbegrepen in prijs Annulatieverzekering (6,5% van de totale reissom ) Annulatie- en bijstandsverzekering (7,95% van de totale reissom) Dranken tijdens de maaltijden - bij bepaalde lunches zit koffie en/of soep inbegrepen Persoonlijke uitgaven Mogelijkheid tot inschrijven vanaf midden/eind september, maar geef zeker al door indien je geïnteresseerd bent. Dit is zeker geen definitieve inschrijving. Mail naar ardooie-koolskamp@neosclub.be
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Reis
03-02-26
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0
Op voorhand inschrijven verplicht

Meerdere data

3/02/2026 tot en met 5/02/2026

Ook Interessant

Oosterweel
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

OOSTERWEEL CRUISE 21/10/25

!! GEEN INSCHRIJVINGEN MEER MOGELIJK !! Oosterweel Cruise, boottocht naar de werken en bezoek aan de luchthaven en luchtvaartmuseum van Deurne. Daguitstap exclusief voor groepen! De transformatie van de Antwerpse Ring, de Oosterweelverbinding is een uniek project, "de werf van de eeuw" genoemd.

Plaatselijke fietstochten
Gezellig samenzijn

SLOTMANIFESTATIE FIETSZOEKTOCHT 23/10/2025

Slotmanifestatie fietszoektocht: Pieter Serry, Mauri Vansevenant en Julie Van de Velde zijn te gast. Inschrijven door overschrijving op rekening van Neos Ardooie-Koolskamp met vermelding van naam en activiteit

B823624566z 1 20240122112221 000Gmf47gekc 1 0 Jpg
Lezingen

VOORDRACHT PIETER BOUSSEMAERE 23/10/2025

Pieter Boussemaere is auteur en docent klimaat & wereldgeschiedenis aan de Vives Hogeschool in Brugge & Kortrijk. Hij is een veelgevraagd spreker en fungeert geregeld als adviseur (o.m. voor Europese Commissie & Vlaamse Overheid). In 2021 verscheen een update van zijn boek Tien klimaatacties die werken (Standaard Uitgeverij, 2018). Vrij van ideologisch of politiek getouwtrek biedt hij tien individuele acties die wetenschappelijk onderbouwd zijn en echt werken. De Lezing van 23 oktober: De snelste weg naar klimaatsucces Hoofd- van bijzaken onderscheiden. Niet altijd evident, en al zeker niet als het gaat om de klimaatkwestie. Toch doet deze lezing daartoe een moedige poging, met de nodige interactie en een vleugje humor. Vooral de essentie van de klimaatoplossing komt aan bod: kan de wereld/Europa draaien op groene energie alleen? Is kernenergie noodzakelijk? Wat met gascentrales, waterstof,...? Hoever staan Europa & de wereld ondertussen met de uitvoering van het plan? En kan je ook zelf een deel van de oplossing zijn? De lezing begint om 14u30. Om 14u is er al koffie. De lezing duurt een 2-tal uur, met eventueel een en korte (plas)pauze. Na de lezing is er mogelijkheid tot vraagstelling. Daarna volgt er koffie en twee koffiekoeken. Leden betalen 8 euro aan de ingang en verwittigen hun wijkmeester op voorhand. Niet-leden verwittigen het secretariaat: 0473/620 136 en betalen 14 euro aan de ingang.