OOSTERWEEL CRUISE 21/10/25

Praktische gegevens
Ontdek de werf van de eeuw: Oosterweelcruise samen met de Luchthaven en het luchtvaartmuseum in Deurne.
Vertrek per autocar aan de brandweer Koning Albertstraat te Ardooie om 7u15 stipt naar Antwerpen voor een 3 uur durende cruise naar de werken van de Oosterweelverbinding. Alle denkbare technologische en bouwtechnische innovaties worden ingezet om een vlottere, veiligere groenere en gezondere Antwerpse regio te creëren.
s'Middags kunnen we aanschuiven voor een 3-gangen buffet met dranken en koffie inbegrepen.
Daarna rijden we naar Airport Antwerp voor een bezoek, ook intern achter de security, en aan het luchtvaartmuseum!
Aankomst terug thuis omstreeks 19u45 uur naar gelang het verkeer.
Overige info: Programma kan afwijken in andere volgorde verlopen.
Verplicht: Fluo hesje meebrengen.
Voor de luchthaven is geen wijziging meer mogelijk na 27 september! Annulatieverzekering voor de luchthaven alleen: 4,75€ pp (niet voor de volledige dagreis!)
Attentie: Bij inschrijving ook uw juiste naam en voornaam (zoals op uw ID kaart) en geboortedatum mailen naar Dora: dora.billiet@compaqnet.be
Verplicht voor de security van de luchthaven.
Dora Billiet
Contactgegevens
Ook Interessant

SLOTMANIFESTATIE FIETSZOEKTOCHT 23/10/2025
Slotmanifestatie fietszoektocht: Pieter Serry, Mauri Vansevenant en Julie Van de Velde zijn te gast. Inschrijven door overschrijving op rekening van Neos Ardooie-Koolskamp met vermelding van naam en activiteit

VOORDRACHT PIETER BOUSSEMAERE 23/10/2025
Pieter Boussemaere is auteur en docent klimaat & wereldgeschiedenis aan de Vives Hogeschool in Brugge & Kortrijk. Hij is een veelgevraagd spreker en fungeert geregeld als adviseur (o.m. voor Europese Commissie & Vlaamse Overheid). In 2021 verscheen een update van zijn boek Tien klimaatacties die werken (Standaard Uitgeverij, 2018). Vrij van ideologisch of politiek getouwtrek biedt hij tien individuele acties die wetenschappelijk onderbouwd zijn en echt werken. De Lezing van 23 oktober: De snelste weg naar klimaatsucces Hoofd- van bijzaken onderscheiden. Niet altijd evident, en al zeker niet als het gaat om de klimaatkwestie. Toch doet deze lezing daartoe een moedige poging, met de nodige interactie en een vleugje humor. Vooral de essentie van de klimaatoplossing komt aan bod: kan de wereld/Europa draaien op groene energie alleen? Is kernenergie noodzakelijk? Wat met gascentrales, waterstof,...? Hoever staan Europa & de wereld ondertussen met de uitvoering van het plan? En kan je ook zelf een deel van de oplossing zijn? De lezing begint om 14u30. Om 14u is er al koffie. De lezing duurt een 2-tal uur, met eventueel een en korte (plas)pauze. Na de lezing is er mogelijkheid tot vraagstelling. Daarna volgt er koffie en twee koffiekoeken. Leden betalen 8 euro aan de ingang en verwittigen hun wijkmeester op voorhand. Niet-leden verwittigen het secretariaat: 0473/620 136 en betalen 14 euro aan de ingang.

SOCIAAL-ARTISTIEK LOCATIETHEATER 20/10/2025
Meer dan 100 acteurs, figuranten en muzikanten gaan op zoek naar verbinding. Een zoektocht die urgenter is dan ooit. Geïnspireerd door De intrede van Christus in Brussel van James Ensor en het gelijknamige boek van Dimitri Verhulst verbeelden ze het spanningsveld tussen een solitaire en een solidaire maatschappij.