13-10-2026 Neos Dictee(dt)

Praktische gegevens
Was het nu dictee of diktee?
Het Neos dictee waarin jong en iets minder jong het tegen elkaar opnemen is stilaan een traditie op de Neos kalender. In een vriendschappelijke strijd scherpen Neos senioren en studenten hun pen.
De sfeer is gezellig ... niemand is verliezer.
Woordkunstenaar Joris Denoo is opnieuw present als opstellen ern voorlezer. Tijdens het verbeteren geef lextor journalistiek Nico Van Den Abeele een talige voordracht.
Wie gaat dit jaar met de eer en de titel lopen?
Programma:
| 13:30 | Koffieonthaal |
| 14:00 | Dictee |
| 16:30 | bekendmaking winnaars en drink |
Ook Interessant

Wandelen 16/10/2026
Wandelen: Ieperse vesten Afspraak uiterlijk om 14u op de gratis parking langs de Oudstrijderslaan op 200m van het station van Ieper (best te bereiken via de Zuiderring). Koffiestop nabij de Menenpoort. Afstand 8,5km: verharde wegen/grindwegen/graspaden: wandelschoenen gewenst. Deelname melden uiterlijk 14 oktober op luk.nuytten@belgacom.net of whatsapp 0475663092. Deelnemers ontvangen deelnemerslijst i.f.v. carpooling.

Ontbijtbuffet 18/10/2026
Ontbijtbuffet Heerlijk ontbijt: uitgebreid aanbod met broodjes, koffiekoeken, kaas, hesp, eitje, fruitsap, koffie … en een heerlijk glaasje bubbels. Overschrijven op rekening van Neos A-K of inschrijven via de website voor 9 oktober.

voordracht Marc Van de Looverbosch 22/10/2026
Met een uitgebreid overzicht van de recente gebeurtenissen en de toestand in de verschillende politieke partijen neemt Marc je mee in een analyse van waar we nu staan in de Wetstraat.
