MOORTDINEE 12/02/2027
Deze spannende activiteit gaat door in de Wezehoeve in een gerestaureerde hoeve te Emelgem in de Wezestraat 108. Deze vormt er een warm decor voor een gezellige en smakelijke ervaring.
Tijdens het MoorTdinee wordt het volgende geserveerd:
Aperitief met een hapje - Trio van ambachtelijk huisgerookte Noorse zalm - Black Angus haasje en Pluma Duroc met peperroomsaus, groentenmix en gebakken krieltjes. Als hartige afsluiter een honing sabayon met gemarineerd rood fruit en een koffietje.
90€ voor het diner met aperitief en de dranken inbegrepen tot en met de koffie. Toneel voorstelling inbegrepen.
Er wordt stipt gestart om 19u met de voorstelling!
TIP: We weten dat dit maar voor volgend jaar is maar wees er toch wel snel bij want alle MoorTdinee's zijn altijd overal heel vlug volzet en onze plaatsen zijn beperkt aangevraagd. Indien jullie snel inschrijven op onze Neos rekening kunnen we eventueel nog plaatsen bijbestellen! Wijzelf kunnen geen uiterste datum bepalen, want vol=vol !
PS: Een allergie, vegetariër, veganist of een andere vraag bel Dora: 0477/31.30.46
Dora Billiet 0477/31.30.46
Contactgegevens
Ook Interessant

GARNAALVISSERS TE PAARD
Garnaalvissers te paard in Oostduinkerke, en uitleg over het trekpaard. We vertrekken met paard en kar naar een verlaten stukje strand en komen terug voor onze aangepaste maaltijd van de streek. De auto's kunnen de ganse dag gratis staan op de vertrekplaats: "Het Trekpaard". Deze uitstap is tot stand gekomen mits rekening houdend met eb en vloed en de gepaste datum en tijdstip om er te geraken. Klik verder voor alle info.

KAMPIOENENKAARTING EN RUMMIKUB 17/09/2026
Kampioenenkaarting en Rummikub. Inschrijven vanaf 13u30. Kaarten om 14u

Plaatselijke fietstocht 18/09/2026
Plaatselijke fietstocht. Helm en fluohesje verplicht.

