Jaarlijks Ledenfeest

Praktische gegevens
Verloop van de namiddag:
- 12u00: Ontvangst en aperitief
- 13u00:
- Koud en warm buffet
- UItgebreid dessertenbuffet
- Tussendoor:
- Presentatie van foto's van de activiteiten van het voorbije jaar
- Presentatie van jaarprogramma 2025-2026
- Presentatie van DINA, de nieuwe website van NEOS
- 16:00: einde
Ook Interessant

Adamo: een diamanten carrière
Quizvraag: wie zingt de liedjes “Tombe la neige”, “Sans toi ma mie”, Vous permettez, monsieur”, “Les filles du bord de mer”, “Inch’Allah”, “Dolce Paola”? Juist ja, Salvatore Adamo, een wereldberoemd zanger uit onze jeugdjaren, een Belgische zanger van Italiaans-Siciliaanse afkomst. Hij staat ruim 60 jaar op de planken. Dat wil hij uiteraard vieren.

Tentoonstelling Michaël Beutler in Z33 en bezoek Begijnhof Hasselt
Michaël Beutler (1976) is een Duitse kunstenaar bekend om zijn grootschalige en speelse architecturale installaties. Hij werkt met eenvoudige, duurzame materialen als karton, papier en hout, die hij met zelfgemaakte gereedschappen bewerkt. Aansluitend: vrij bezoek aan het gerestaureerde begijnhof.

Cirque du Soleil: 'Alegria, in a new light'
Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen reikhalzend uitkijken naar het najaar. De wereldberoemde Alegría show, in 2019 in een nieuw en moderner jasje gestoken, komt voor het eerst naar België. Sinds de wereldpremière speelde 'Alegría - in a New Light' onder meer in Canada, de Verenigde Staten, Zuid-Korea en Japan. Dit najaar is de show voor het eerst ook te bewonderen in Brussel. En Neos is erbij!