Warm Winterconcert

Praktische gegevens
Ann Van den Broeck en Geena Lisa zorgen voor een bijzonder sfeervolle namiddag. Dit wordt ongetwijfeld het warmste concert in de koudste periode van het jaar. Verwacht je aan mooie muziek, ontroerende verhalen en veel gezelligheid.
Deze klasbakken worden begeleid door drie topmuzikanten aan de piano, drums en gitaar. In combinatie met een lekker glaasje is je namiddag meer dan geslaagd.
I.s.m. Vaart Beerse
Ook Interessant

Fietsen met Willy 09/06
We verkennen onze schone omgeving op de fiets onder de deskundige leiding van Willy. Hij stippelt routes uit van meestal een ruime 30 km langs weinig bereden wegen. Ook aan de inwendige mens wordt gedacht om de vochthuishouding in orde te houden.

Wekelijks bewegen in de buitenlucht met Francine 10/06
Onder de deskundige en bezielende leiding van Francine maken we de gewrichten en spieren los en sterker. Ook ons evenwicht zal verbeteren. Daarna drinken we een koffie, thee of frisdrank in de cafetaria.

Kaartnamiddag 10/06
Voor al wie graag een kaartje legt.
