Kerstwandeling in Merksplas
Trek je wandelschoenen aan en kom genieten bij de mooie kerststallen van de Kempen.
Onderweg zijn er meerdere stopplaatsen waaronder verschillende horecazaken, de kribbehutten en de Bosklappershut halfweg het parcours waar dagelijks wintervuren worden ontstoken.
De kerststallen van Merksplas en Zondereigen behoren tot de mooiste van de Kempen. Ze worden gedurende drie weken vakkundig opgebouwd en afgewerkt met een strooien dak. De Vrienden van de kerststal zaaien ieder jaar het koren, pikken en dorsen het tot stro, dat gebruikt wordt voor de twee kerststallen.
De opbrengst van de Bosklappershut wordt door Toerisme Merksplas vzw geschonken aan een sociaal project.
Ook Interessant

Wekelijks bewegen in de buitenlucht 08/04
Onder de deskundige en bezielende leiding van Francine maken we de gewrichten en spieren los en sterker. Ook ons evenwicht zal verbeteren. Daarna drinken we een koffie, thee of frisdrank in de cafetaria.

Kaarten 08/04
Elke tweede woensdag van de maand. Voor iedereen die een kaartje wil leggen.

Fietsen met Willy 14/04
We verkennen onze schone omgeving op de fiets, vandaag onder de deskundige leiding van Jan. Hij stippelt routes uit van meestal een ruime 30 km langs weinig bereden wegen. Ook aan de inwendige mens wordt gedacht om de vochthuishouding in orde te houden.
