Daguitstap naar Floraliën in Gent
De iconische locatie Floraliënhal, in het Kunstenkwartier-Citadelpark, vormt dan 10 dagen lang het decor voor de mooiste creaties. Tijdens deze 10-daagse geven nationale en internationale topfloristen, siertelers, tuinarchitecten en kunstenaars het beste van zichzelf.
Concept: Oppik door autocar van Lauwers Reizen, ochtendkoffie, cultureel bezoek naar keuze in voormiddag, driegangenlunch, bezoek aan de Floraliën in de namiddag.
Ook Interessant

Wandelen met Marcel 07/10
We gaan op stap in of nabij ons mooie Beerse, vaak carpoolend naar het wandeldomein. Waar mogelijk hebben we naast de 5-7 km ook een 3 km route die eindigt in dezelfde horecagelegenheid.

Wekelijks Bewegen in de Buitenlucht 08/10
Onder de deskundige en bezielende leiding van Francine maken we de gewrichten en spieren los en sterker. Ook ons evenwicht zal verbeteren. Daarna drinken we een koffie, thee of frisdrank in de cafetaria.

Kaarten 08/10
NIEUW!!! Elke tweede woensdag van de maand. En dat is wel degelijk woensdag 8 oktober en niet woensdag 12 oktober, zoals foutief vermeld in ons maandblad. Voor iedereen die een kaartje wil leggen.