Startdag
Dit jaar maken we van onze startdag een echte ontmoetingsdag, met uiteraard - wat had je gedacht - de nodige aandacht voor ons jaarprogramma 2026-2027.
We starten om 12 uur met een aperitiefje. Daarna staat er een koud buffet op het menu.
Een voortreffelijke traiteur (De Open Keuken) zorgt voor een ruime keuze aan vis, vlees en allerlei lekkers.
Kortom: voor ieder wat wils.
Mensen die glutenvrij willen eten, vragen we om dit vooraf te melden via Hilde, 0495/64 80 54.
Aansluitend stellen we het programma 2026-2027 voor met tal van nieuwigheden en verrassingen.
Benieuwd? Kom dan zeker mee knabbelen en babbelen... en een blik werpen op seizoen 2026-2027.
Zorg dat je erbij bent en schrijf nu al in. 38 euro per persoon, all in.
Ook Interessant

Fietsen met Willy 08/09
We verkennen onze schone omgeving op de fiets onder de deskundige leiding van Willy. Hij stippelt routes uit van meestal een ruime 30 km langs weinig bereden wegen. Ook aan de inwendige mens wordt gedacht om de vochthuishouding in orde te houden.

Wekelijks bewegen in de buitenlucht met Francine 09/09
Onder de deskundige en bezielende leiding van Francine maken we de gewrichten en spieren los en sterker. Ook ons evenwicht zal verbeteren. Daarna drinken we een koffie, thee of frisdrank in de cafetaria.

Kaartnamiddag 09/09
Voor al wie graag een kaartje legt.

