Midweek Ter Helme Oostduinkerke

Praktische gegevens
Zin in een deugddoende midweek? Tijdens de Hartverwarmende Novemberdagen zetten we cultuur, verhalen en beleving centraal. In het sfeervolle decor van de kust geniet je van boeiende lezingen, verrassende uitstappen en het allerbeste gezelschap. Een ideale kans om er even tussenuit te zijn, tot rust te komen én tegelijk nieuwe energie op te doen. Met de vertrouwde Neosbegeleiding wordt het een warme, zorgeloze week die je met een glimlach en frisse moed de winter in stuurt.
Wat mag je verwachten?
Goochelaar Koen Bossuyt neemt je de eerste avond mee in de wondere wereld van de magie, een verrassende start van de midweek.
Daguitstap naar Gent voor een bezoek aan het Universiteitsmuseum & Plantentuin (GUM) en het Museum voor Schone Kunsten (MSK).
Daguitstap naar het Abdijmuseum ter Duinen in Koksijde.
Inspirerende lezingen door Wlfried Moeyaert en Manu Adriaens.
Kortom: een midweek om naar uit te kijken.
Folder Neos Midweek Ter Helme.
Bijkomende vragen en info: midweken@neosvzw.be.
Meerdere data
| 23/11/2026 tot en met 27/11/2026 |
Neos vzw
Contactgegevens
Ook Interessant

De Kleine Boerderij : Plantentuin by Night
Je hoeft niet altijd ver te rijden om van een kleurrijk licht- en klankspektakel te genieten. Plantentuin De Kleine Boerderij in Merksplas biedt het allemaal.

Dansen in de Spiegeltent
Gooi de beentjes los. Of in de lucht. Wat je ook kiest, geniet elke derde zondag van de maand met volle teugen van jouw dansmoves en van die van je partner.

Wekelijks bewegen in de buitenlucht met Francine 21/10
Onder de deskundige en bezielende leiding van Francine maken we de gewrichten en spieren los en sterker. Ook ons evenwicht zal verbeteren. Daarna drinken we een koffie, thee of frisdrank in de cafetaria.
