261017 Zotte zaterdag in Gouda

Praktische gegevens
foto: Flickr Common free
|
- - - Dagplanning - - -
Voormiddag:
7u30: Opstap Kerkstraat Begijnendijk
7u40: opstap Parking De Tumkens Betekom
We rijden met een luxe autocar naar Gouda. Hier gaan we genieten van een schitterend historisch spektakel. Begeleiding door een gids wordt voorzien.
Middag:
We nemen een vrij middagmaal in de stad.
Namiddag:
Vandaag lijkt het alsof we met een teletijdmachine de middeleeuwen zijn binnengestapt. De historische binnenstad van Gouda is volledig in middeleeuwse sferen gehuld. We gaan terug naar de 16de eeuw, de tijd van tovenaars, heksen, sprooksprekers en waarzeggers. Maar ook van oude ambachten zoals mandenmakers, touwslagers en doedelzakbouwers. We zien ook poppentheaters, muziekgroepen, exposities en kluchten. Jonkvrouwen en heren paraderen door de stad en op diverse plaatsen kunnen we genieten van heerlijke middeleeuwse gerechten en dranken.
!!! Veel, maar niet alle locaties en activiteiten zijn geschikt voor bezoekers met een rolstoel, rollator of scootmobiel.
Proef de sfeer: Video impressie, gemaakt door Jelle van Kleef – © Van Kleef Film en Editing; Muziek: © Datura Medieval Music :
https://zottezaterdag.nl/video-zotte-zaterdag-2025/
Avond: het einde van deze dagreis is voorzien om 18 uur.
Neos Begijnendijk-Betekom
Contactgegevens
Ook Interessant

260930 Wandeling Papendel
Ontdek de verborgen natuur van Papendel ! Wandel je mee? Trek je stapschoenen aan en laat je verrassen door de prachtige fauna en flora van natuurgebied Papendel in Begijnendijk op 30 september. (bron foto: Natuurpunt) Vertrek: om 14.00 uur aan de centrumparking in Begijnendijk (achter de Okay)

261004 Taptoe Oostende
Een Taptoe in Oostende, met de zee op de achtergrond en de krachtige klanken van internationale bands, is altijd een indrukwekkend spektakel. Het grootste en meest plezierige internationale indoor muziekevenement in België!

261009 Bezoek Demerhof en assistentiewoningen
Een assistentiewoning, wat is dat nu precies? Is dat hetzelfde als een serviceflat of werkt het zoals een woon-zorgcentrum? Wij worden rondgeleid bij de Residentie Demerhof in Aarschot en verkrijgen er de gepaste informatie ! Dit bezoek, aanvankelijk gepland en uitgesteld op 24-4-2026, gaat door op 9 oktober 2026.
