261110 Prov. Neos Quiz Vlaams Brabant

Praktische gegevens
bron foto: neos Vlaams Brabant
|
Op dinsdagnamiddag 10 november gaat NEOS Vlaams-Brabant op zoek naar ‘De Slimste NEOS-club’. Dit in zaal De Kersenpit Mazenzele - Dorp 46 - Opwijk.
Het is al de 14-de editie van deze quiz en sinds haar ontstaan heeft NEOS BB steeds een ploeg kunnen afvaardigen.
De quiz zal bestaan uit 6 rondes van telkens 10 vragen. Er zijn 3 rondes voor de pauze en 3 erna met telkens een puzzelronde.
De volgende thema's komen aan bod: Neos-vragen, actualiteit, kunst - cultuur en media, eten en drinken, varia, wetenschap, aardrijkskunde, geschiedenis, sport, ludieke vragen, natuur en muziekvragen.
Een ploeg telt minimum 5 of maximum 6 deelnemers. Je hoeft geen ervaren quizzer te zijn om mee te doen, het hoofddoel is samen een plezierige namiddag te beleven.

Je kan je met een ploeg inschrijven, of je kan enkel jezelf inschrijven en met die inschrijvingen proberen we dan een ploeg samen te stellen.
Je kan trouwens ook als supporter mee aan dezelfde voorwaarden.
De carpooling bedraagt 10 ct per km per passagier en wordt ter plaatse geregeld met de chauffeur.
Programma:
| 13:30 | onthaal en koffie |
| 14:00 | welkom door de provinciale voorzitter en start van de quiz |
| 16:00 | prijsuitreiking & uitreiking wisselbeker die de winnende club voor een jaar mee naar huis kan nemen en hem als een goede huisvader koesteren. |
| 17:00 | Einde |
Neos Vlaams Brabant
Contactgegevens
Ook Interessant

261030 Halloween Special + 'HEKSEN' voordracht Walter Clement
Je hoort een fascinerende voordracht 'HEKSEN' door expert Walter Clement. Hij duikt in de geheimen, mythen en waarheden rondom hekserij. De lezing ‘Heksen in Brabant en Vlaanderen’ handelt over de ontstaansgeschiedenis van de toverij en de jacht op tal van onschuldige vrouwen en mannen. NeosBB tovert, voor en tijdens de voordracht, om je smaakpapillen te verwennen !

261103 Voordracht 'Appjes met Hapjes'
Smartphones zijn tegenwoordig niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. Er bestaan ontelbare apps, maar welke zijn nu echt waardevol en waar moet u mee oppassen? Speciaal voor onze actieve Neos-leden organiseren we de boeiende en toegankelijke voordracht "Appjes en Hapjes"

261113 Senioren Café ‘Per ongeluk door de lage landen’
Naar aanleiding van de seniorenweek organiseren wij een extra-gezellig seniorencafé onder het thema:”Per ongeluk door de lage landen”. Wees erbij: Jij behoort toch ook zeker bij de “senioren en de vedetten”!
