270515 9-daagse Adriatische Kust - Igea Marina

NeosBB programmeert in samenwerking met reisorganisator Linden Cars een 9-daagse trip naar de Adriatische kust. Relax, zon en de vele lokale recreatiemogelijkheden maken het verblijf zeer aangenaam! NeosBB heeft 20 plaatsen beschikbaar !
Reis

Praktische gegevens

15-05-27
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0
aanmelden voor: éénpersoonskamer: 0,00 euro voor leden
aanmelden voor: tweepersoonskamer, ik zoek partner: 0,00 euro voor leden
aanmelden voor: tweepersoonskamer met mijn partner: 0,00 euro voor leden

bron foto: Linden Cars

Igea Marina, een plaats die de naam van Hygeia, de Griekse godin symbool van gezondheid en welzijn, dankzij de helende krachten die de zee en de lucht draagt. Dit oude schippersdorp met slechts 1.000 inwoners ligt op 14 kilometer van Rimini en werd geheel aangepast aan het hedendaags toerisme. Het mooie strand, de natuurreservaten, bars en restaurants en de vele recreatiemogelijkheden maken het verblijf zeer aangenaam. 

Maar ook de (facultatieve) uitstappen naar charmante dorpjes en steden als San Marino, Bologna, Rimini , Santarcangelo Di Romagna met wijnproeverij, Cesenatico …mag u zeker niet missen. 

Vergeet ook niet om de “gelaterie” (ijssalons) te bezoeken, want ook smullen van de vele ijssmaken hoort bij een vakantie in Italië. De Adriatische kust heeft zoveel moois te bieden! 

Programma:

1e – 2e dag: Rotselaar – Igea Marina

Vertrek om 16.00 uur aan bureel Linden Cars. Via Luxemburg, Straatsburg en Basel naar Chiasso de Italiaanse grens. Vervolgens via Milaan en Bologna naar onze verblijfplaats Igea Marina aan de Adriatische kust.
Koffers uitladen en vrije tijd. Tegen de middag kamerverdeling en middagmaal. Vrije namiddag , wat uitrusten of genieten aan het zwembad of op eigen gelegenheid uw badplaats verkennen. Avondmaal en overnachting.

3e tot 7e dag: Vrij verblijf in Igea Marina

Vrij verblijf in volpension vanaf de dag van aankomst het middagmaal tot het ontbijt de dag van vertrek. Mogelijkheid om de facultatieve uitstappen ter plaatse te boeken. Uitstappen naar o.a. Rimini, Cesenatico, Santarcangelo Di Romagna, Bologna en San Marino.

8e – 9e dag : Igea Marina – Rotselaar

Kamers ontruimen om 10.00 uur. En na het vrije middagmaal vertrek huiswaarts over de Italiaanse Zwitserse en Franse autowegen. De nodige stops worden gehouden, zowel tijdens de heen- als terugreis om u de gelegenheid te geven de vrije maaltijden te gebruiken. Aankomst aan ons bureel is voorzien om 09.00 uur.

 

Accommodatie :  Hotel "Aquamarina ***" Igea Marina

Het ***Acquamarina Hotel is een familiehotel dat gevestigd is in Igea Marina, op enkele kilometers van Rimini, aan de Adriatische kust. Het hotel ligt op korte afstand van het strand en de gasten worden ondergebracht in eenvoudige vernieuwde kamers voorzien van alle comfort ondermeer douche, WC, airco, TV en telefoon voor een rustige en ontspannen vakantie. De buffetmaaltijden zijn smakelijke en inventieve Italiaanse gerechten. Buiten vinden we het verwarmd zwembad met zonneterras, dat ons enkele ontspannende uurtjes kan bieden.

Inbegrepen in deze reis

  • Nachtexpress per **** touristclass autocar voorzien van het nodige comfort

  • Bekwame chauffeurs op de heen- en terugreis

  • Nederlandstalige ervaren reisleider

  • Volpension vanaf de eerste dag van aankomst het middagmaal tot de laatste dag van uw verblijf het ontbijt

  • ¼ liter wijn en water tijdens de middag en avondmaaltijden in het hotel

  • Toeristentaks

Niet inbegrepen

  • Maaltijden tijdens de heen- en terugreis

  • Dranken indien niet inbegrepen en persoonlijke uitgaven

  • Facultatieve uitstappen (op aanvraag)

  • Annulatie en/of bijstandsverzekering

Prijs ⇒  Inschrijven ⇒ Boeken:

Prijs:  vanaf € 659 euro pp +  € 84 (single toeslag - in tweepersoonskamer).

Inschrijven:

  • Vanaf openstelling (op 1/9/26) tot de deadline (31/10/26) kan je je voor deze reis aanmelden bij NeosBB “aan nul euro” via de rode knop “Inschrijven op de wachtlijst”‘ en je ontvangt daarvan bevestiging. (of alternatief door mail naar neosbb18@gmail.com , vermeld als je single bent maar nog een kamergenoot zoekt)

  • Opgelet: er is een limiet van 20 plaatsen!  

Boeken:

  • Aangezien NeosBB zelf niet mag/kan optreden als ‘organisator’ bij meerdaagse reizen moet de formele boeking bij partner Linden Cars gebeuren.

  • Na de inschrijfdeadline bij NeosBB ontvangen de deelnemers van Linden Cars bijkomende info (vb annulatieverzekering etc..) en een betaaluitnodiging om je boeking definitief te maken.

Meerdere data

15/05/2027 tot en met 23/05/2027

Ook Interessant

Napoleon De Musical 2026 Historalia
Culturele evenementen

260903 Napoleon, de musical

Historalia veroverde reeds vele Neos harten met voorbije musicalspektakels als 'Rubens', 'Marie-Antoinette', 'Jeanne d'Arc' en '1830'. In de zomer van 2026 op het programma: en meeslepende musical over de opkomst en ondergang van één van de meest invloedrijke leiders uit de wereldgeschiedenis. Beleef de triomfen en tragedies van Napoleon Bonaparte tegen het unieke decor van het kasteel de Merode in Westerlo!

Allianz Memorial Van Damme Neos
Culturele evenementen

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!

Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

250923F2
Sport- en bewegingsactiviteiten

260907 Initiatie Kubb & Petanque

Kom je eens mee kubb-en of petanquen? Wij leggen je graag de spelregels uit. Petanqueballen worden voorzien, alsook een versnapering voor de spelers.