Driedaagse Moulin Rouge Utrecht

Bij onze Noorderburen valt zoveel moois te ontdekken. We overladen je tijdens de ‘Cultuurdriedaagse Moulin Rouge/Utrecht’ graag met de nodige schoonheid én culturele beleving. Helemaal in lijn met de spectaculaire musical Moulin Rouge waarvoor je op de tweede reisdag oren en ogen te kort zal komen. Neos neemt je mee! In samenwerking met reispartner Lauwers.
Reis

Praktische gegevens

Utrecht
03-02-26
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 0
Op voorhand inschrijven verplicht
  • Omdat het over een meerdaagse reis gaat, kan je niet inschrijven via NEOS Begijnendijk-Betekom, de reisorganisator is reizen Lauwers i.s.m. NEOSvzw.
  • Ben je van plan om mee te gaan, doe dan ten laatste op 15 september een mailtje naar neosbb18@gmail.com. Je krijgt dan eind september een link doorgestuurd waar je zelf je inschrijving verder kan in orde brengen. Zo weten wij ook wie van onze club deelneemt. De eigenlijke inschrijving en betaling van het voorschot dient in orde te zijn eind oktober, zodat tickets en hotelkamers tijdig kunnen worden geboekt. 

Laat je verrassen door de gezellige en historische steden Utrecht, Deventer en Leerdam. Een boottocht op de Linge en een bezoek aan het magnifieke historische Paleis het Loo (Apeldoorn) sieren verder ook het culturele programma. Vlei je neer in kwaliteitsvolle ****-hotels en laat je mee op sleeptouw nemen langs de belangrijkste bezienswaardigheden.

Helemaal in lijn met de spectaculaire musical Moulin Rouge waarvoor je op de tweede reisdag oren en ogen te kort zal komen. – een gedetailleerde programma folder volgt later -

Moulin Rouge! De Musical 

De revolutionaire film van Baz Luhrmann komt tot leven in een unieke mash-up musical, met maar liefst 70 bekende nummers. Winnaar van 10 Tony Awards en een eerbetoon aan waarheid, schoonheid en vooral liefde. Beleef de meest uitbundige avond van je leven in het Beatrix Theater Utrecht.

NEOS neemt ons verder mee naar de steden Utrecht, Deventer en Leerdam.
De prijs van deze driedaagse komt op 575 EUR pp.
Voor een single kamer is er een toeslag van 80 EUR

Inbegrepen in prijs:

  • Luxe autocarvervoer reizen Lauwers ****
  • Volledige Nederlandstalige gidsbegeleiding door een ervaren gids
  • Audio-guide systeem
  • 3 dagen/ 2 nachten in goede ****-hotels op basis van half pension
  • 3 extra middagmalen
  • Toegangsticket Moulin Rouge! De Musical
  • Bezoek aan Paleis het Loo (Apeldoorn) met audio-guides
  • Boottocht op de Linge (Leerdam) met lunch aan boord (=één van de 3 extra lunches )
  • Bezoek aan Deventer, Leerdam en Utrecht
  • Bijdrage garantiefonds en burgerlijke aansprakelijkheid•
  • Voorwaarden reiscontractenwet
  • Btw, taksen en parking

Niet inbegrepen in prijs

  • Annulatieverzekering (6,5% van de totale reissom )
  • Annulatie- en bijstandsverzekering (7,95% van de totale reissom)
  • Dranken tijdens de maaltijden - bij bepaalde lunches zit koffie en/of soep inbegrepen
  • Persoonlijke uitgaven

Meerdere data

3/02/2026 tot en met 5/02/2026