Maak kennis met Neos Begijnendijk-Betekom

Op pensioen, en klaar om je nieuwverworven vrije tijd in te vullen met nieuwe uitdagingen, boeiende uitstappen en gezelligheid? Dan ben je bij Neos Begijnendijk-Betekom aan het juiste adres. 

Wie zijn wij?

Wij zijn een vereniging vol enthousiaste, actieve senioren die onze grenzen graag verleggen. Letterlijk en figuurlijk. We trekken graag op pad in binnen-en buitenland, verrijken onze geest met boeiende lezingen, culturele topevenementen en een streepje muziek. Samen bijpraten, wat sporten, lekker eten, lachen en genieten? Ook dat staat steevast op het programma.

20240812 Bestuursgroep focus

Overkoepelende organisatie

Neos Begijnendijk-Betekom is een afdeling van de koepelorganisatie NEOSvzw, een levend verenigingsnetwerk van 224 lokale zelfstandige clubs, vol ondernemende senioren die vanuit een veilige, warme en open verbinding de ruimte krijgen om zichzelf en elkaar te ontplooien. Dat doen we ondertussen met meer dan 36.000 leden, verspreid over heel Vlaanderen. We vullen ons programma daarom aan met activiteiten georganiseerd door provincie Vlaams-Brabant en de koepelorganisatie Neos vzw.

Sluit je aan bij Neos Begijnendijk-Betekom

Heb jij ook een bucketlist? Zo een lijst waarin je alles opsomt wat je zeker nog eens wil uitproberen na je pensionering? Bij NEOS Begijnendijk-Betekom kan je via ons uitgebreid en gevarieerd aanbod er hopelijk in slagen om veel items op die bucketlist af te vinken. Laat je vooral niet tegenhouden omdat je bv. wat minder mobiel bent of single bent. Je maakt deel uit van een grote vriendenkring (220 leden!) die er samen met leeftijdsgenoten de beste tijd van hun leven willen beleven! Geïnteresseerd? Kom maar af!

Blij dat je er bij bent!