Berlaar Klassiek - Houtblazerskwintet

Optreden van het houtblazerskwintet Venturi met verteller
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Sint Lambertuskerk, Lambertusplaats 3, 2590 Berlaar (Gestel)
23-03-25
Ontvangst 13:30
Aanvang 14:00
Einduur 15:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 14
Standaardticket: 13,00 euro voor leden
Standaardticket: 15,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Het Venturi Blazerskwintet is een dynamisch ensemble dat elke uitvoering een frisse en tegelijk doordachte invulling geeft. Hun verrassende arrangementen werpen een nieuw, helder licht op de originele partituren.

Met het programma 'Carnaval des Animaux'  van Saint-Saëns, aangevuld met Intrede van de 'Gladiatoren'  van Fučík en '999 Luftballons'  van de hedendaagse Belgische componist Evert Bogaert, creëren zij een unieke beeldrijke klankwereld.
Dit gebeurt ondanks – of misschien juist dankzij – het feit dat deze melodieën deel uitmaken van ons collectieve geheugen.
Het publiek wordt meegevoerd op een reis langs adembenemende natuurlandschappen en sprookjesachtige onderwaterwerelden.
De vertelster/presentatrice schetst met woorden een betoverende wereld die naadloos overvloeit in de meeslepende vertolking van de muziek door het kwintet.

Als verrassend element – dat nu geen verrassing meer is – wordt ook een verhaal gebracht: 
een oude sage over hoe muziek de wereld kan redden, getiteld  'De troubadour en de wolvin'.

Geluidsversterking is voorzien.

Neos Berlaar

Contactgegevens
berlaar@neosclub.be
Deel deze activiteit: