Meerdaagse naar Wenen en Slovakije

Slovakije is één van de jongste landen ter wereld. Het is pas gesticht in 1993 toen het zich van Tsjechië afscheurde. Toch heeft dit land een erg rijke geschiedenis! Slovakije is nog niet echt ontdekt door grote groepen toeristen. Met 7 monumenten op de Unesco werelderfgoedlijst, is het een erg mooie culturele reisbestemming. We verblijven de hele tijd in hotel Sojka**** dat bestaat uit verschillende gebouwen in traditionele stijl, gezellig ingekleed in een sfeervolle tuin. Prijzen vanaf €1399. Inschrijven kan door het door u gekozen voorschot te betalen vóór 29 januari 2026. Het restbedrag van €899 wordt opgevraagd tegen 13 juli 2026
Reis

Praktische gegevens

Slowakije
02-09-26
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 43
Voorschot dubbele kamer pp: 500,00 euro voor leden
Voorschot dubbele kamer pp met annulatieverzekering (8%): 612,00 euro voor leden
Voorschot dubbele kamer pp met bijstandverzekering (3%): 542,00 euro voor leden
Voorschot dubbele kamer pp met annulatie- en bijstandverzekering (10%): 640,00 euro voor leden
Voorschot enkele kamer: 740,00 euro voor leden
Voorschot enkele kamer met annulatieverzekering (8%): 871,00 euro voor leden
Voorschot enkele kamer met bijstandverzekering (3%): 789,00 euro voor leden
Voorschot enkele kamer met annulatie- en bijstandverzekering (10%): 904,00 euro voor leden

HOTEL SOJKA****


Hotel Sojka ligt in het midden van de Liptov-regio, verborgen in de stilte van het dorpje Malatiny. Het is niet het soort hotel dat je zou verwachten. Het bestaat uit verschillende gebouwen in traditionele stijl, gezellig ingekleed in een sfeervolle tuin.
Sojka Resort is een plek om je te ontspannen en om je vanaf het eerste moment thuis te voelen.

DAG 1: CENTRALE VERTREKPLAATS– BRUSSEL – WENEN –BRATISLAVA – MALATINY
Transfer per touringcar naar de luchthaven van Zaventem voor onze vlucht naar Wenen. Daar aangekomen rijden we naar de hoofdstad van Slovakije, Bratislava. De stad kent een lange geschiedenis met diverse historische mijlpalen. Na de lunch rijden we noordwaarts richting Liptov. We nemen intrek in ons verblijfshotel Sojka****, waar we worden ontvangen door de Vlaamse eigenaar Gerdi.

Avondmaal in het hotel.

DAG 2: LEVOCA – SPIS


Na het ontbijtbuffet brengen we een bezoek aan de ommuurde stad Levoca met in de Sint-Jacobskerk het hoogste houten retabel van de wereld. Deze stad blinkt uit door de vele mooie burgerwoningen in diverse bouwstijlen en een mooi renaissance stadhuis. Lunch. We sluiten af met een bezoek aan de grootste burcht van centraal Europa, Spissky Hrad, een indrukwekkende kasteelruïne.

Avondmaal en overnachting in het hotel.

DAG 3: SVATY KRIZ – STRBA – STARY SMOKOVEC – SPISSKA SOBOTA


Na het ontbijtbuffet verkennen we het Tatra gebergte, met een bezoek aan Svaty Kriz, bekend om zijn houten evangelische kerk. Vervolgens reizen we naar Strba en nemen we de oude tandradtrein naar Strebske Pleso, waar we lunchen en een wandeling maken rond het bergmeer. Daarna verkennen we Stary Smokovec, bekend om zijn architectuur, en eindigen we de dag met een bezoek aan de gotische retabels in Spisska Sobota.

Avondmaal en overnachting in het hotel.

DAG 4: LUCKY – VLKOLINEC – LIPTOVSKA MARA


Vandaag brengen we in de voormiddag een bezoek aan de waterval van Lucky. Daarna begeven we ons naar Vlkolinec, een Unesco bergdorpje gelegen in een schitterend decor. Na het middagmaal maken we een boottocht op het meer van Liptov waar we een fantastisch panorama te zien krijgen op de Hoge en Lage Tatra.

Avondmaal en overnachting in het hotel.

DAG 5: CERVENY KLASTOR


We bezoeken het nationale park Pieniny in Slovakije voor een vlottentocht op de rivier Dunajec, gevolgd door lunch in een lokaal restaurant. Daarna bezoeken we het Kartuizerklooster Červený Kláštor, bekend om zijn geneeskrachtige kruiden.

De dag eindigt met een feestelijk avondmaal in het hotel.

DAG 6: MALATINY – WENEN – BRUSSEL – BILZEN


Na het ontbijt checken we uit en gaan we per touringcar naar Wenen. Daar verkennen we te voet bezienswaardigheden zoals de Hofburg en de Stephansdom. Vrije lunch. Onderweg naar de luchthaven stoppen we bij het Hundertwasserhaus. In de vroege avond vliegen we terug naar Zaventem en worden we per touringcar naar Bilzen gebracht.

PRIJZEN

 

Prijs per persoon dubbele kamer

€ 1399

 

annulatieverzekering(8%)

€ 1511

 

Bijstandsverzekering (3%)

€ 1441

 

Annulatie- bijstandsverzekering(10%)

€ 1540

 

Prijs enkele kamer

€ 1639

 

annulatie (8%)

€ 1770

 

Bijstandsverzekering (3%)

€ 1688

 

Annulatie-bijstandsverzekering(10%)

€ 1803

 

 

INBEGREPEN
-Transfer naar de luchthaven vanaf parking de Kimpel (H/T) ---  Vluchten Brussel - Wenen - Brussel
-Luxe touringcar ter plaatse
-Ervaren Nederlandstalige lokale gids
-5 overnachtingen in hotel Sojka**** te Malatiny op basis van half pension
-5 middagmalen (hoofdgerecht en water)
-Uitstappen en ingangsgelden zoals vermeld in het programma

-Audioguidesysteem

NIET INBEGREPEN
-Lunch dag 6
-Dranken bij de avondmalen en overige dranken bij de lunches
-Annulatie- en bijstandsverzekering

Programma:

12:00 5 dagen zie beschrijving

Meerdere data

2/09/2026 tot en met 7/09/2026

Neos Bilzen

Contactgegevens
Bilzen@neosclub.be

Allerlei

Deze reis gaat door vanaf 25 deelnemers. Zorg dat je erbij bent!
Voor je deelname wordt er een voorschot gevraagd zodat alvast de vliegtickets kunnen gereserveerd worden. Het restbedrag van €899 wordt in juli per mail opgevraagd.
We vertrekken met een touringcar vanuit de parking van de Kimpel richting Brussels Airport waar we het vliegtuig nemen richting Wenen. Vertrekuur in Bilzen nog te bepalen.
· Uw reissom wordt terugbetaald indien u uw reis voor vertrek moet annuleren omwille van een onvoorziene omstandigheid. Er wordt enkel een eigen risico van 75 euro per persoon ingehouden. · U ontvangt een compensatie indien u uw reis vroegtijdig moet afbreken.
· Terugbetaling van medische en repatriëringskosten in het buitenland en vergoeding voor nazorg in België. · Vervroegde terugkeer, bijvoorbeeld in geval van hospitalisatie of overlijden van een familielid tot de 2e graad of bij zware schade aan de woonplaats. · Bagagedekking bij beschadiging of vertraging.
· Een volledig pakket inclusief annulerings-, reisbijstands- en bagageverzekering zodat u volledig ontzorgd wordt voor en tijdens uw reis.

Poll?

Wie wil er meegaan op onze unieke meerdaagse naar Slovakije. (vliegtuig en bus ) .

Om extra kosten en annulatie van deze reis te vermijden vragen wij u ons zo snel mogelijk uw deelname te bevestigen via mail Bilzen@neosclub.be of telefonisch (0476 23 25 18)