Theater: Mamamanie - Julie Delrue

Praktische gegevens
Een jonge actrice wordt moeder.
Ze voelt zich zo goed dat slapen niet meer hoeft.
Bovendien blijkt ze opeens meertalig en in staat tot het bespelen van diverse muziekinstrumenten.
Die jonge vrouw kan de hele wereld aan.
Twee weken later wordt ze opgenomen op de afdeling psychiatrie, met lekkende borsten en zonder baby.
Kraambedpsychose is de diagnose.
Onder de vleugels van Wouter Deprez brengt Julie haar persoonlijke verhaal naar het podium, balancerend tussen comedy en theater.
TEKST/SPEL Julie Delrue TEKST/REGIE Wouter Deprez LIVEMUZIEK Benjamin Desmet MET STEUN VAN Vlaamse Overheid & Literatuur Vlaanderen MET DANK AAN Entrepot Brugge & Cultuurkapel De Schaduw
Cultuurdienst Blankenberge
Contactgegevens
Ook Interessant

Leie wandeling
Wandeling loopt 4km langs de pittoreske waterloop de Leie

Circus: Nest - Theater Muto
Stille clownsvoorstelling, rijk aan poëtische nuances en objectmanipulatie, creëert een intieme kijkdooservaring waarin het publiek van dichtbij wordt meegevoerd in een wereld van vertraging en verstilling.

Muziek: Not Dark Yet - Cabana Belgicana
‘It’s not dark yet, but it’s getting there’, schreef Bob Dylan met pijn en spijt in het hart, terwijl hij ook met verlangen en spanning vooruit keek naar nieuwe mogelijkheden.
