20-04-2026 Comedy met Hans Cools!

Geniet mee van de nieuwste show van comedian Hans Cools! Nu ga je toch wel stoppen?” Niet meteen de felicitaties die je verwacht als je in één keer voor de derde en vierde keer vader wordt. Die vraag zette Hans Cools aan het denken. Want hij wil zijn ecologische voetafdruk graag beperken, maar dan is kinderen krijgen wel het slechtste wat je kan doen. Dat zou toch “wetenschappelijk bewezen” zijn. Al heeft Hans hier zijn twijfels over. En laat twijfel nu net het gevoel zijn dat ons allemaal iets te vaak overmant. Na het overdonderende succes van zijn eerste show is Hans Cools terug met een nieuwe show! “Hans Cools is dé nieuwe rijzende naam binnen de Vlaamse comedy. Als comedian heb je het of niet. Simpel.” - VRT NWS Verplaatsing: eigen vervoer - carpooling.
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Cultuurhuis Merelbeke, Driekoningenplein 15 9820 Merelbeke-Melle
20-04-26
Ontvangst 14:00
Aanvang 14:30
Einduur 17:30
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 30
Ticket + receptie achteraf: 26,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Programma:

14:00 Deuren open
14:30 Start optreden
16:15 Glaasje achteraf
17:30 Einde

Neos Oost-Vlaanderen

Contactgegevens
Ludodetaeye@telenet.be

Ook Interessant

Jean Bosco Safari
Culturele evenementen

VOLZET - Liedjesprogramma 'Voor de eeuwigheid' met Jean Bosco Safari.

VOLZET. Voor de eeuwigheid... Niet zomaar een liedjesprogramma. Nederlandstalige liedjes die de eeuwigheid moeiteloos trotseren. Liedjes die zo goed als allemaal in het collectieve geheugen zitten. Pareltjes van Toon Hermans, Luc De Vos, Wim De Craene, Kris De Bruyne, Zjef Vanuytsel, Bart Vandenbossche, Louis Neefs en vele anderen.

Foto Dubrovnik
Reis

8-daagse clubreis Zuid-Kroatië en Herzegovina van 6/6/2026 t.e.m. 13/6/2026

Kroatië, gelegen aan de Adriatische Zee, biedt een unieke mix van cultuur, geschiedenis en natuurlijke schoonheid. Van pittoreske kustplaatsjes tot adembenemende landschappen, ongerepte natuurparken, een rijke en tumultueuze geschiedenis, veel cultuur, ….. kortom Kroatië heeft voor iedereen wat te bieden. Herzegovina, nog lang niet bekend als toeristische bestemming, heeft het alleszins een aantal boeiende bezienswaardigheden te tonen. Zeker qua natuur is er in Herzegovina veel te beleven. Vervolgens heeft UNESCO een aantal historische erfgoederen op hun lijst gezet waaronder de oude brug Stari Most in Mostar, dat een prachtig voorbeeld is van deze bijzondere erfstukken uit het verleden.

Notre Dame
Reis

VOLZET - Parijs 4-daagse 02/03/2026 – 05/03/2026

Citytrip Parijs, de Franse hoofdstad die vaak als de lichtstad omschreven wordt. Weinig steden spreken zo tot de verbeelding van jong en oud, er valt immers altijd iets te beleven, dag en nacht. Het is dan ook onmogelijk om Parijs volledig te bezoeken in 4 dagen. Wij hebben dan ook de voornaamste bezienswaardigheden voorzien in deze 4-daagse, met als hoogtepunt de gerenoveerde kathedraal Notre-Dame.