3-daagse reis Ahrtal en Königswinter (Duitsland)

Ontdek het Ahrtal en Königswinter, waar natuur, historie en wijn perfect samenkomen. Geniet van een schilderachtige boottocht op de Rijn met uitzicht op wijndorpen en groene heuvels. Bezoek de intrigerende Regierungsbunker: een verborgen ondergrondse plek uit de Koude Oorlog. En sluit af met een proeverij bij een lokaal wijndomein. Deze reis biedt een ideale mix van cultuur en ontspanning
Reis

Praktische gegevens

Ahrtal en Köningswinter (Duitsland)
05-10-26
Ontvangst 08:00
Aanvang 08:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 22
Single kamer zonder verzekering: 0,00 euro voor leden
Single kamer met annulatieverzekering: 0,00 euro voor leden
Single kamer met globale verzekering: 0,00 euro voor leden
Dubbele kamer zonder verzekering: 0,00 euro voor leden
Dubbele kamer met annulatieverzekering: 0,00 euro voor leden
Dubbele kamer met globale verzekering: 0,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Inschrijven voor NUL Euro, bij voorkeur online via de inschrijfknop van onze website.

 

De inschrijvingen worden afgesloten op maandag 13 juli 2026. Midden juli sturen wij alle inschrijvingen naar Carolus Reizen, die instaat voor de verdere afhandeling.

 

Meer details betreffende prijzen en inschrijvingsmodaliteiten vinden jullie via de links hieronder.

 

Link van de uitnodiging Uitnodiging

 

Link van de reisbeschrijving Presentatie Carolus

 

Link van de verzekeringspolissen informatie Carolus verzekeringspolissen info

Ook Interessant

Foto
Culturele evenementen

Di 15.09.2026 _ Culturele Ontmoetingsdagen met The Philips

Neos Oost-Vlaanderen presenteert de Culturele Ontmoetingsdagen met The Philips!

Allianz Memorial Van Damme Neos
Culturele evenementen

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!

Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

OVO Cirque Du Soleil Jpeg.1
Culturele evenementen

Cirque du Soleil: OVO

Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen wederom hun hartje ophalen dit najaar! De beroemde show OVO - 'ei' in het Portugees - komt naar Brussel in een vernieuwde versie: een uitbundig magisch decor, spectaculaire acrobatische acts, originele personages, herwerkte kostuums en meeslepende muziek. De fascinerende insectenkolonie van OVO schittert meer dan ooit: 53 acrobaten en muzikanten komen samen in een show die betovert! Het koepelevenement Cirque du Soleil : OVO gaat niet ongemerkt voorbij! Ondertussen zijn alle tickets in categorie 3 uitverkocht. Niet getreurd. In categorie 4 zijn nog voldoende tickets beschikbaar aan voordelig Neos-tarief!