Slotmanifestatie fietszoektocht met als gast Lucien Van Impe.

Praktische gegevens
Op Donderdag 2 oktober maken we de uitslag bekend tijdens onze slotmanifestatie met als gast Lucien Van Impe.
De laatste Belgische Tourwinnaar vertelt eindelijk, bijna 50 jaar later, zijn verhaal.
In de hete zomer van 1976 won Lucien Van Impe als laatste Belg de Ronde van Frankrijk.
Een spannende vertelling over legendarische klimpartijen en de strijd om het geel, rijkelijk gestoffeerd met anekdotes uit de buik van het peloton. Lucien! is evengoed een nostalgietrip naar de jaren waarin Van Impe met vijf broers opgroeide in een volkscafé en liever muzikant dan wielrenner wilde worden. Het is ten slotte een eerlijke terugblik op gemiste kansen en de status van ‘beste klimmer’ ooit.
Ben je er graag bij? Gelieve ten laatste op 18 september in te schrijven door overschrijving van € 60 of € 15 per persoon op IBAN BE44 7350 3867 9645 van Neos Brakel-Lierde met vermelding van Slotmanifestatie fietszoektocht + namen.
(Op 14 juli doen we een eerste storting, daarna OP = OP)
Hierbij de link naar de PDF-uitnodiging voor hen die wensen in te schrijven via een overschrijving.
Programma:
12:00 | Lunch: Formule met lunch Prijs: 60€ Menu (All-in) |
14:00 | Ontvangst niet-lunchers |
14:30 | Voorstelling Lucien Van Impe. |
16:00 | Prijsuitreiking fietszoektocht |
Neos Oost-Vlaanderen
Contactgegevens
Ook Interessant

Lezing 'Stamcellen, bron van eeuwig leven?'
Lezing door prof. em. Marc Boogaerts

VOLZET - Melodieën voor Miljoenen.
Een gouden 'allesbehalve ouden' klassieker. Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2025 opnieuw verwennen met een wervelend concert in de prachtige Koningin Elisabethzaal.

VOLZET - Night of the Proms
Voor de jubileumeditie van het iconische muziekfeest in het Sportpaleis pakt de organisatie uit met een topaffiche. Niemand minder dan Nederlandse rockster Anouk, discolegende Sister Sledge, Vanessa Amorosi - die je onder andere kent van Eurythmics - Deens percussieduo Safri Duo en de Britse soulzangeres Joss Stone staan op 23 november 2025 op het podium van het Sportpaleis/AFAS Dome. Niels Destadsbader presenteert voor de tweede keer én er worden ook heel wat verrassingen op het podium verwacht.