Lezing door Brigitte Balfoort, “Koning Albert II, de man die geen eigen wil mocht hebben”

Praktische gegevens
Brigitte Balfoort is auteur, royaltywatcher en spreker over het Belgisch koningshuis. Koning Albert II was geliefd door (bijna) iedereen, ook door de politici. De ‘fou rire’ van Laken, zoals hij als jonge prins van Luik al werd genoemd, deed met de glimlach plichtbewust wat er hem was opgelegd. Dat was ook het geval toen gevraagd werd om het bestaan van zijn vierde kind te ontkennen. In haar boek en in de lezing met uniek beeldmateriaal geeft Brigitte duiding over de tweespalt in zijn leven, overgoten met een flinke portie humor, het patent van Albert II trouwens.
Prijs (drankje inbegrepen): € 8 voor Neos-leden en € 11 voor niet-leden. Aan de kassa: € 1 extra.
Bestuur Neos Brasschaat
Contactgegevens
Ook Interessant

Fietstocht naar Brecht

De Avond van de Filmmuziek 2026
Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!

Zomeropera La Bohème_25.05.2026
De Zomeropera betekent een toegankelijke kennismaking met opera, en vormt een succesvolle klassieker op de Neos-agenda. Ook voor 2026 staat er een klepper van formaat op het programma: La Bohème! Dit meesterwerk van Puccini laat geen ziel onberoerd.
