Daguitstap met bezoek aan Gentse floraliën

Praktische gegevens
De Floraliën vinden plaats in de Floraliënhal, in het Citadelpark. Tien dagen lang kan je er genieten van prachtige bloemencreaties. Nationale en internationale floristen, tuinarchitecten en kunstenaars tonen er hun mooiste werk.
Prijs: 89€ per persoon, inclusief bezoeken met plaatselijke gidsen, lunch en vervoer. Dranken apart te betalen.
Meer praktische informatie en het volledige dagprogramma bezorgen we op een later moment.
Programma:
| 07:45 | Vertrek aan Sporthal |
| 10:00 | Bezoek aan Koolzaadbedrijf Hof Ter Vrijlegem |
| 12:45 | Lunch |
| 15:00 | Bezoek aan Gentse Floraliën |
Neos Bree i.s.m. Lauwers reizen
Ook Interessant

Fietsen 30 juni SPORTHAL
Dinsdag 30 juni gaan we naar de Laurabossen fietsen. Galloways spotten🐂😎. Pauze nieuw Vosseven! Tot dinsdag, het fietsteam

2026.10.11 L "MIJN Leven" musical (volzet)
Aantal beschikbare plaatsen loopt snel af: zie teller bij de 'Praktische gegevens'. Neos Limburg is fier om een initiatief uit de provincie te kunnen steunen. MIJN leven - de musical is een volledig originele productie geïnspireerd op het rijke Limburgse mijnverleden.

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!
Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Diamonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!
