Dirk Hermans lanceert zijn nieuwe politiethriller
Dirk aan het woord
Na een jaar schrijven en schaven ben ik trots u de nieuwe Joris Vanhout thriller voor te stellen. Nadat de eerste Joris Vanhout thriller “De Zonnewendemoord” door lezers enthousiast ontvangen werd, besliste ik om in die richting verder te schrijven. En dus is er nu de tweede politiethriller: “De Breemuda Verdwijningen.”
Verhaal
In Bree verdwijnen drie notabelen op mysterieuze wijze. Er is geen spoor van hen te bekennen en er wordt geen losgeld gevraagd. Hoofdinspecteur Joris Vanhout en zijn team staan voor een raadsel.
Journalist Filip Moons van Het Belang van Limburg bijt zich in de zaak vast en noemt ze de “Breemuda Verdwijningen”. Hij komt om de haverklap met onthullingen die aangeven dat er bij de politie een lek moet zitten. Dit tot grote frustratie van Joris Vanhout en procureur Deschamps.
Het rechercheteam draait voortdurend rondjes zonder ook maar een spoor van de verdwenen mannen te vinden. Wat ze wel ontdekken is dat alle drie de prominenten naast hun onbesproken publieke leven een niet zo proper ander leven hebben. Dat zal ervoor zorgen dat ze zich – als ze al levend teruggevonden worden – voor het gerecht zullen moeten verantwoorden.
Het onderzoek leidt het team naar Antwerpen, Maasmechelen en zelfs het Italiaanse Ravenna. Maar intussen blijft het oorverdovend stil aan de kant van de ontvoerders. Wat is er aan de hand? Of zijn de drie al lang dood? Uiteindelijk ligt een lang begraven geheim aan de oorsprong van dit drama.
De Breemuda Verdwijningen telt 330 pagina’s, kost € 19,95 + verzendkosten en is verkrijgbaar via www.vertelpuntuitgevers.be , Standaard Boekhandel en bol.com.

Bowling in Maaseik, woensdag 12/11/2025
Een dertigtal leden beleefden een gezellige en sportieve namiddag.

Cirque du Soleil, zondag 09/11/2025
Wat een fantastische ervaring: spectaculair, adembenemend, pure magie, betoverend!

Einde van het fietsseizoen
Vorige dinsdag 28 oktober 2025 werd de laatste fietstocht van het seizoen (begin april tot eind oktober) gereden. Onze voorzitter Louis, fervent lid van de fietsgroep, maakte het bilan op en sprak zijn dank en waardering uit voor alle medewerkers die de wekelijkse fietsnamiddagen op dinsdag in 'goede banen' leidden.
