Dirk Hermans lanceert zijn nieuwe politiethriller

Dirk Hermans, auteur, en uitgever, maar ook lid van NEOS Bree, hoeven we niet meer voor te stellen. We herinneren ons de brunchlezing van 24/11/2024 waar Dirk over zijn leven en werk een boeiende uiteenzetting gaf. Hij kondigde toen aan dat hij druk bezig was met een nieuwe politiethriller. De Breese lezer zal ongetwijfeld een aantal referenties en toespelingen herkennen naar bepaalde lokale toestanden. Niet voor niets dat het boek als titel kreeg: De Breemuda Verdwijningen. Veel leesplezier. Dirk kun je contacteren via dirk@vertelpunt.be

Dirk aan het woord

Na een jaar schrijven en schaven ben ik trots u de nieuwe Joris Vanhout thriller voor te stellen. Nadat de eerste Joris Vanhout thriller “De Zonnewendemoord” door lezers enthousiast ontvangen werd, besliste ik om in die richting verder te schrijven. En dus is er nu de tweede politiethriller: “De Breemuda Verdwijningen.”

Verhaal

In Bree verdwijnen drie notabelen op mysterieuze wijze. Er is geen spoor van hen te bekennen en er wordt geen losgeld gevraagd. Hoofdinspecteur Joris Vanhout en zijn team staan voor een raadsel.

Journalist Filip Moons van Het Belang van Limburg bijt zich in de zaak vast en noemt ze de “Breemuda Verdwijningen”. Hij komt om de haverklap met onthullingen die aangeven dat er bij de politie een lek moet zitten. Dit tot grote frustratie van Joris Vanhout en procureur Deschamps.

Het rechercheteam draait voortdurend rondjes zonder ook maar een spoor van de verdwenen mannen te vinden. Wat ze wel ontdekken is dat alle drie de prominenten naast hun onbesproken publieke leven een niet zo proper ander leven hebben. Dat zal ervoor zorgen dat ze zich – als ze al levend teruggevonden worden – voor het gerecht zullen moeten verantwoorden.

Het onderzoek leidt het team naar Antwerpen, Maasmechelen en zelfs het Italiaanse Ravenna. Maar intussen blijft het oorverdovend stil aan de kant van de ontvoerders. Wat is er aan de hand? Of zijn de drie al lang dood? Uiteindelijk ligt een lang begraven geheim aan de oorsprong van dit drama.

De Breemuda Verdwijningen telt 330 pagina’s, kost € 19,95 + verzendkosten en is verkrijgbaar via www.vertelpuntuitgevers.be , Standaard Boekhandel en bol.com.