Show met Bart Peeters, 17/04/2025, Lotto Arena Antwerpen
Neos Bree sluit zich graag aan bij de talrijke lovende feedbacks van zovele Neos-clubs. Niet alleen de Lotto Arena kleurde rood met 5.000 enthousiaste Neos-leden vanuit alle provincies. Ook Facebook vertoonde één rode vlek van de vele reacties op de wervelende show van podiumbeest Bart Peeters die in zijn gekende overweldigende stijl iedereen wist mee te krijgen in de flow van een meeslepende voorstelling. Niet alleen plezant maar soms ook ontroerend en kwetsbaar. Onder meer in het duet met Ronny Mosuse met een eerbetoon aan zijn broer Robert die in de jaren 90 samen met Bart de 'Radios' vormden (She goes Nana).
Onze 38 leden die erbij waren, kijken terug op een schitterende show ondersteund door een indrukwekkend koor van een honderdtal swingende koorleden.
Proficiat aan NEOS vzw die ter gelegenheid van de 45ste verjaardag, op een voortreffelijke en professionele manier een evenement hebben gecreëerd dat in vele Neos-clubs nog lang zal nazinderen. Petje af of nog beter 'hoge hoed' af!

Bowling in Maaseik, woensdag 12/11/2025
Een dertigtal leden beleefden een gezellige en sportieve namiddag.

Cirque du Soleil, zondag 09/11/2025
Wat een fantastische ervaring: spectaculair, adembenemend, pure magie, betoverend!

Einde van het fietsseizoen
Vorige dinsdag 28 oktober 2025 werd de laatste fietstocht van het seizoen (begin april tot eind oktober) gereden. Onze voorzitter Louis, fervent lid van de fietsgroep, maakte het bilan op en sprak zijn dank en waardering uit voor alle medewerkers die de wekelijkse fietsnamiddagen op dinsdag in 'goede banen' leidden.
