22.02.2026 Grüsse aus Wien_concert

Praktische gegevens
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Grüsse aus Wien_Concert
📅 zondag 22 februari 2026
Inschrijven is verplicht via www.neosvzw.be/deinze
➡️ Klik op de knop Inschrijven
💶 Deelname: busvervoer met maaltijd 105,00 euro
Betalen kan op twee manieren:
-
Via de website (bij inschrijving) (vermeld je nieuw lidnummer)
-
Via overschrijving
-
Rekeningnummer: BE08 8804 5604 2113 (Neos Deinze)
-
Vermelding: je naam + “Grüsse aus Wien_Concert"
-
👉 Betaald = ingeschreven
Handig om weten
Ook Interessant

Nieuwjaarsconcert Bijloke Gent
Zet het nieuwe jaar stijlvol in, muzikaal én omringd met Neos vrienden!

Nieuwjaarsfeest
Het bestuur nodigt u van harte uit voor het jaarlijkse nieuwjaarsfeest. Samen sluiten we het oude jaar met vreugde af en beginnen we het nieuwe jaar vol goede moed.

Filmvoorstelling
LA FOLIE des GRANDEURS Don Salluste (Louis de Funès) is een kleine tiran en minister onder het bewind van de koning van Spanje. De koning is zijn gedrag echter beu en ontneemt hem zijn titels. Op wraak belust, probeert hij door middel van zijn dienaar Blaze (Yves Montand), de koningin in diskrediet te brengen. Door een misverstand raakt Blaze opgescheept met Dona Juana, de gouvernante van de koningin, die smoorverliefd op hem is.
