Ode aan Will Tura Het Vlaamse Lied

Praktische gegevens
U start de dag met een uitgebreide en verzorgde lunch:
Mozaïek met Breydelham, konfijt van witloof & kriekbier Marinière van scharretong met mosselen, selder & prei, geserveerd met duchesseaardappelen
Rijstpap met abrikozen & karamel van bruine suiker
Na het optreden sluit u de dag af met een extra verwenmoment. U geniet nog van een sandwich met kaas en een sandwich met hesp, zodat u voldaan huiswaarts keert.
Iedereen is welkom, het is met eigen vervoer, de kostprijs is €52, de betaling geldt als inschrijving en dient uiterlijk op 30 september 2026 te zijn voldaan.
Op het rekeningnummer BE08 8804 5604 2113 van Neos Deinze
Met vermelding je naam en Ode aan Will Tura
Neos Deinze
Contactgegevens
Ook Interessant

23-07-2026 Provinciale wandeldag in Ronse
Neos Ronse organiseert dit jaar de Provinciale Wandeldag van Neos Oost-Vlaanderen. Er zijn drie wandellussen: 5, 8 en 13 km. De wandelroutes laten jullie kennis maken met de prachtige omgeving en natuurpracht van Ronse. De wandeling van 5 km is een prachtige art-deco wandeling doorheen de stad. Alle wandelroutes zullen volledig uitgepijld zijn waardoor je de routes volledig op eigen houtje kan ondernemen. Bij de start van de wandeling ontvang je een programmaboekje met wandelplan.

Woe 16.09.2026 - Culturele Ontmoetingsdagen met The Philips
Neos Oost-Vlaanderen presenteert de Culturele Ontmoetingsdagen met The Philips!

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde
Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!
