Ter Groene Poorte VOLZET

Neos Deinze gaat op bezoek in Ter Groene Poorte. We krijgen een rondleiding doorheen verschillende afdelingen, genieten van een eerlijke keuken, in een ontspannen sfeer endit met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. De leerlingen van het 5de jaar staan klaar om de gasten hartelijk te ontvangen en hen te laten proeven van hun culinaire talenten in een echte restaurantomgeving. In 75 euro is inbegrepen busreis naar Brugge en een gastro-nomisch menu met alle dranken. Bij het aperitief serveren we cava. Hier kan je van een geweldige culinaire ervaring genieten.
Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

Hotelschool Brugge
05-03-26
Ontvangst 10:00
Aanvang 10:15
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0
Ter Groene Poorte: 75,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Inschrijven is verplicht. (de plaatsen zijn beperkt)
Betaald = ingeschreven ( voor 23 februari 2026 )


➡️ Klik op de knop Inschrijven 
💶 Deelname: €75
Betalen kan op twee manieren:

1 Via de website: www.neosvzw.be/deinze  Klik op programma, en op de activiteit en info.
 (bij inschrijving) (vermeld je nieuw lidnummer)
2 Via overschrijving
Rekeningnummer: BE08 8804 5604 2113 (Neos Deinze)

Vermelding: je naam + Ter Groene Poorte

Neos Deinze

Ook Interessant

Foto
Culturele evenementen

Woe 16.09.2026 - Culturele Ontmoetingsdagen met The Philips

Neos Oost-Vlaanderen presenteert de Culturele Ontmoetingsdagen met The Philips!

OVO Cirque Du Soleil Jpeg.1
Culturele evenementen

Cirque du Soleil: OVO

Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen wederom hun hartje ophalen dit najaar! De beroemde show OVO - 'ei' in het Portugees - komt naar Brussel in een vernieuwde versie: een uitbundig magisch decor, spectaculaire acrobatische acts, originele personages, herwerkte kostuums en meeslepende muziek. De fascinerende insectenkolonie van OVO schittert meer dan ooit: 53 acrobaten en muzikanten komen samen in een show die betovert!

Jacky Lafon
Culturele evenementen

Jacky Lafon show Witte Paard in Blankenberge september 2026

MET NEOS DEINZE NAAR BLANKENBERGE Jacky Lafon is terug met een doldwaze namiddagshow vol muziek, sketches en spektakel en dit voor haar 60 jaar op de planken. Jacky Lafon, de grande dame van de Belgische variété, kijkt vol trots terug op een rijke carrière van zestig jaar. Uiteraard is er geen betere plek om dit bijzondere jubileum te vieren, dan Het Witte Paard in Blankenberge. In deze legendarische zaal laat ze al jarenlang iedereen schudden van het lachen en verrast ze haar publiek keer op keer met haar unieke stem. In “Jacky’s Jubileumshow” krijgt Jacky de hulp van enkele bekende Vlaamse collega’s om haar bijzondere feest te vieren. Samen met het publiek duiken ze terug in de tijd, naar de gouden jaren van het variété. Het wordt een muzikale namiddag vol bekende liedjes van vroeger en nu, verpakt in verrassende medleys. Uiteraard zijn ook Jacky’s alom geliefde typetjes van de partij. En natuurlijk ontbreken ook het showballet en enkele waanzinnige internationale circusacts niet.