Lentegevoel bij Neos Dessel: afsluiting van het winterseizoen
Beste clubleden,
De eerste zonnestralen hebben zich al laten zien en stilaan voelen we het: de lente hangt in de lucht. Een ideaal moment om samen het winterseizoen af te sluiten en vooruit te kijken naar een nieuw hoofdstuk vol ontmoetingen en gezelligheid.
Daarom nodigen we jullie graag uit op donderdag 16 april in het "café van het Campinstrand"
☕
Om 14 uur maken we er een gezellige namiddag van met wat gezelschapsspelen en een babbeltje hier en daar.
Rond 16.30 uur ronden we af en schuiven we aan tafel . Dat belooft weer lekker smullen te worden. Mmm! Tot dan!
🍽️ Breugeltafel met smaak
We serveren een echte klassieker:
- Appelmoes met pensen
- Een waaier aan bijpassend brood
- Kaas voor wie geen pensenliefhebber is
Alles wordt aangeboden aan 30 euro, inclusief "twee consumpties" (koffie of een andere drank naar keuze).
📝 Inschrijven
Inschrijven kan tot 8 april
- Bij voorkeur via onze website: www.neosvzw.be/dessel
- Of via overschrijving op rekening **BE89 7330 5526 6485**
met vermelding :"Afsluiting winterseizoen"
Programma:
| 14:00 | Afsluiting winterseizoen |
Neos Dessel
Contactgegevens
Activiteiten & Uitstappen
afsluiting van het winterseizoen
We voelen de lente al in de lucht en dat vieren we graag samen. Op donderdag 16 april ontmoeten we elkaar in het café van het Campinstrand voor een gezellige namiddag.
Om 14 uur samen maken er een gezellige namiddag van met wat gezelschapsspelen en een babbeltje hier en daar.
Rond 16.30 uur ronden we af en schuiven we aan tafel voor de Breugeltafel. Dat belooft weer lekker smullen te worden. Mmm! Tot dan!
Ook Interessant

Musical Napoleon van Historalia
We zetten de zalige zomer verder met het nieuwe musicalspektakel, genaamd Napoleon, van Historalia!

260604_Provinciale Fiets- en Wandeldag - Westerlo
Om de zomer in te zetten ontdekken we met z'n allen de mooie omgeving van de gemeente Westerlo. Neos Westerlo verwelkomt ons graag en stippelt voor jullie prachtige wandel- en fietstochten uit.

De Avond van de Filmmuziek 2026
Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!

