Uitstap naar het ITG in Antwerpen

Praktische gegevens
Uitstap naar het ITG in Antwerpen
Op donderdag 5 maart 2026 bezoeken we het bekende Instituut voor Tropische Geneeskunde in Antwerpen. We krijgen een rondleiding en sluiten af met een gezellige koffiestop met gebak onderweg naar huis.
· Vertrek: 13.15 uur – Markt Dessel Prijs: 49 euro (leden) – 54 euro (niet‑leden) Inschrijven tot: 19 februari 2026
Meer info en inschrijven via www.neosvzw.be/desseL
Ontdek Hoe Je Met Enkele Klikken Inschrijft Én Betaalt Voor Evenementen Van Jouw Neos
Programma:
| 13:15 | Uitstap naar het ITG in Antwerpen |
Neos Dessel
Contactgegevens
Ga mee naar het ITG – schrijf vandaag nog in!
Ga mee naar het ITG – schrijf vandaag nog in!
Wil je deze bijzondere uitstap naar het Instituut voor Tropische Geneeskunde niet missen? Schrijf dan nu in en verzeker je plaats. Het wordt een leerrijke en gezellige namiddag, helemaal in Neos‑stijl.
Inschrijven kan tot 19 februari 2026.
👉 Klik hier om in te schrijven of schrijf over met vermelding ITG.
Ook Interessant

Musical Napoleon van Historalia
We zetten de zalige zomer verder met het nieuwe musicalspektakel, genaamd Napoleon, van Historalia!

De Avond van de Filmmuziek 2026
Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!

Magical Musical Memories met Lissa Meyvis en Hans Peter Janssens
Het stond in de sterren geschreven. Na hun hommages aan Kurt Weill en Charles Aznavour duiken Lissa en Hans Peter in het musicalrepertoire.
