Bedrijfsbezoek aan de luchthaven van Kortrijk-Wevelgem

Op donderdag 9 juli is onze fietstocht gepland met bedrijfsbezoek aan ‘De internationale Luchthaven Kortrijk-Wevelgem’ met een rondleiding door twee gidsen. De Internationale Luchthaven Kortrijk-Wevelgem is de uitverkoren basis voor de vliegtuigen en helikopters van talloze bedrijven en particulieren uit de wijde omgeving van de luchthaven. Altijd snel en vlot bereikbaar, service op maat van de klant, uitstekende voorzieningen en een moderne, toekomstgerichte infrastructuur. Het is een luchthaven in Zuid-West-Vlaanderen met troeven voor vandaag en morgen, zeker voor de regio die in de volksmond genoemd wordt als het ‘Texas van West-Vlaanderen’.
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Praktische gegevens

Wevelgem
09-07-26
Ontvangst 13:00
Aanvang 14:30
Einduur 16:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 49
Inschrijven door storting op bankrekening van NEOS Desselgem: BE31 7380 1068 3055: 15,00 euro voor leden
Leden met de wagen: 15,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

o 13u00: Verzamelen aan OC om rond 13u15 te vertrekken voor een tocht van een kleine 14 km.

o    Voor het bezoek zijn twee gidsen voorzien van 14u30 tot rond 16u00. We krijgen uitleg over de taken en functies van de luchthaven voor de bedrijfswereld in onze regio, alsook over het vliegverkeer.

o  Leden die met de wagen komen kunnen carpoolen aan het OC rond 13u30 en worden verwacht aan het luchthavengebouw, Luchthavenstraat 1, 8560 Wevelgem tegen 14u15. De parking is ter beschikking aan het luchthavengebouw.

o  16u15. Einde bezoek luchthaven: We rijden naar het ’t Koningshof, Bissegemplaats 7 bij Jeldrik  D'Haene (GSM 0498 37 35 00).

o  Leden met de wagen kunnen parkeren op de parking van de Rietput. Noteer dat 't Koningshof slechts opent om 16u.

o  In ’t Koningshof gaan we ons energiepijl terug op punt stellen met een croque uit het vuistje en een drankje naar keuze.

o    In onderling overleg keren we terug naar het OC van Desselgem om daar toch omstreeks 18u00 aan te komen.

NEOS Desselgem

Deel deze activiteit:

Ook Interessant

IMG20251026171954
Culturele evenementen

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'

Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!

Promobeeld Ondersteboven (1)
Culturele evenementen

Radio Guga - 'Ondersteboven' - Capitole Gent

Zet je schrap voor een verrassende namiddag, want Radio Guga toont zich van z'n beste, meest veelzijdige kant. En dat exclusief voor Neos! Guga Baul en zijn liveband zetten in de show 'Ondersteboven' de regels van een concert op hun kop. Muziekgenres, zangstemmen en muzikanten wisselen elkaar in sneltempo af, waarbij het publiek vaak de teugels in handen neemt. Een unieke mix van comedy en livemuziek.

Peter Dhondt
Lezingen

Lezing 'Verkeers(on)veiligheid: Verkeer is oorlog' door Peter D'Hondt.

Nieuwsberichten drukken ons dagelijks met de neus op de feiten over de tol van het verkeer op mensenlevens. Verkeersagressie, zware ongevallen onder invloed van alcohol en drugs of door overdreven snelheid. Politierechter Peter D'Hondt, bekend om zijn strenge maar consequente vonnissen en standpunten, confronteert ons met het gedrag van sommige weggebruikers in het verkeer aan de hand van talrijke anekdotes. Hij vertelt over de rol van de wet, de overheid en de rechter. Hij wijst op de problemen en stelt enkele remedies voor. Een niet te missen voordracht met aansluitend een vragenronde.