avond van de filmmuziek
Exclusieve filmbeelden zullen tijdens de show op een groot scherm worden vertoond. Met de ondersteuning van een symfonisch live orkest, solisten en enkele special guests belooft dit een ongekende ervaring te worden.
Zo zijn vele soundtracks immers even legendarisch geworden als de films zelf. Het visuele spektakel van de begeleidende beelden wordt versterkt door de adembenemende muziek, wat ongetwijfeld zal zorgen voor een meeslepende avond in het Sportpaleis.
‘De Avond van de Filmmuziek’ vond voor het eerst plaats in 2014 in het Koninklijk Concertgebouw in Amsterdam. Op enkele jaren tijd groeide dit muziekgala uit tot het grootste muziekevenement in dit genre in Nederland, met jaarlijks voorstellingen in de Ziggo Dome. In 2025 trok dit unieke concept voor het eerst succesvol naar België.

