Dansvoorstelling 'Amadeus - A Requiem of Love'

Praktische gegevens
Duik in de fascinerende wereld van "Amadeus", een dansopvoering die hulde brengt aan een van de grootste genieën uit de geschiedenis, Wolfgang Amadeus Mozart.
Met een spectaculaire scenografie neemt "Amadeus – A Requiem of Love" de toeschouwer mee op een visuele en emotionele ontdekkingstocht, die alle facetten toont van de creatieve geest van Mozart.
De bewegende decors, de betoverende projecties en elegante lichteffecten maken van elke scène een echt visueel meesterwerk. De opvoering wordt gedragen door buitengewone dansers, die een weergaloze techniek verenigen met een aangrijpende expressiviteit.
Modern ballet op wereldniveau !
Klik hier om de algemene FLYER te bekijken
We gaan zaterdag 25 april (20 uur) met eigen vervoer naar het Trixxo Theater in Hasselt (carpooling).
“INSCHRIJVEN” en tegelijkertijd rechtstreeks 99 euro per persoon betalen (109 euro voor kandidaat-leden), kan zo lang de ticketvoorraad strekt via de rode knop met je lidnummer.
Je kan eventueel ook het juiste bedrag gewoon overschrijven op rekening BE93 0013 3097 2867 van Neos Diest met vermelding van “Amadeus” en je naam / namen.
Handig om weten
Ook Interessant

wandelen in Blauberg donderdag 19 maart
Weer of geen weer. Neos Diest trekt erop uit en bewijst dat er geen slecht wandelweer bestaat, enkel slechte wandelkledij ...

muziekkapel koningin Elisabeth en de Leeuw van Waterloo
"Waterloo...van hemelse klanken tot kanongebulder ! " Op donderdag 26 maart beleven we een aangename dag in Waterloo met een concert in de Kapel Koningin Elisabeth en een geleid bezoek aan het slagveld van Waterloo.

wandelen "vreemdgaan in Diest" donderdag 2 april
Vreemdgaan, misschien een rare titel van deze wandeling. Nee, we gaan niet op zoek naar een verboden liefde, maar proberen tijdens de wandeling een beeld te krijgen van de enorme diversiteit in onze stad : liefst 75 verschillende nationaliteiten leven hier samen, in diverse wijken, met diverse activiteiten.
