bloesemwandeling in Molenbeek-Wersbeek donderdag 21 mei

Weer of geen weer. Neos Diest trekt erop uit en bewijst dat er geen slecht wandelweer bestaat, enkel slechte wandelkledij ...
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

21-05-26
Ontvangst 13:15
Aanvang 13:30
Einduur 17:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 20
.: 0,00 euro voor leden
.: 0,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Donderdag 21 mei vertrekken we om 13.30 uur op de parking aan de Sint-Laurentiuskerk (Kerkstraat - Halensebaan) in Molenbeek (Wersbeek)  voor een wandeling van 7,5 km   Wandelschoenen aanbevolen, een klein beetje heuvelachtig.  Onderweg gaan we iets drinken in Café Den Hoek (Halensebaan 2 in Molenbeek).  

 

De vertrekplaats van de wandeling is te bereiken via de Diestsesteenweg (richting Tienen) in Bekkevoort. Dan aan de eerste verkeerslichten rechtsaf en daar doorrijden tot in Molenbeek (niet Wersbeek) aan de Sint-Laurentiuskerk (rechts op een kleine hoogte - Kerkstraat). 

 

Voor meer info  Floris Nijs  0496 18 78 56  florisnijs@yahoo.com

INSCHRIJVEN Surf naar onze website   www.neosvzw.be/diest  Kies  “bloesemwandeling in Molenbeek” , klik op ‘inschrijven’  en op “volgende” en dan “leeg vierkantje” aankruisen en gebruik daarna je lidnummer.

Lukt het toch niet, bevestig dan je deelname met een mailtje naar neos.diest@gmail.com

 

Floris Nijs

Contactgegevens
florisnijs@yahoo.com
Deel deze activiteit:

Ook Interessant

Amadeus NEW 1080 X 1080 Hasselt
Culturele evenementen

Dansvoorstelling 'Amadeus - A Requiem of Love'

Het wereldberoemde dansgezelschap Szeged Contemporary Dance Company (SCDC) wist Neos de voorbije jaren al te verbluffen met dansvoorstellingen 'Carmina Burana' en 'The Nutcracker'. Hun gloednieuwe productie 'Amadeus' belooft wederom modern ballet van het hoogste niveau ! Sprankelend, hedendaags en betoverend.

2167E23a Ef0e 4A1d 9541 D0b3f464ffa6 1 105 C
Sport- en bewegingsactiviteiten

samen fietsen (donderdag 7 mei)

In mei plannen we op donderdag 7 mei een veilige fietstocht (36 km) in een lus (in wijzerzin en grotendeels via de fietsknooppunten) via de bloesems van Kortenaken en Miskom naar Waanrode, waar we iets gaan drinken, en dan terug via Assent naar Diest. Vertrek om 13.30 uur aan het ecocentrum in Diest (Webbekoms Broek).

37Abdf8b E1bf 40D4 B0b5 Fee36d7e5e06
Culturele daguitstappen

Lam Gods en Gentse Floraliën

Neos Diest organiseert in samenwerking met Lauwers Reizen een daguitstap op vrijdag 8 mei op Neos-maat richting Gent. Vertrek om 8 uur op de parking van de Carrefour Diest (Leuvensesteenweg 110). 's Voormiddags bezoeken we het "Lam Gods". Een bezoek aan het labyrint biedt ons een unieke ervaring om het verhaal van het Lam van God te leren kennen en uiteindelijk zelf oog in oog te komen staan met het Lam. We betreden een fysiek labyrint en we worden overweldigd door kleuren, beelden en muziek die het verhaal vertellen. Dit verhaal wordt verteld aan de hand van schilderijen van de Vlaamse Primitieven (geschilderd tussen 1400-1600). Deze zullen worden afgewisseld door werken van hedendaagse kunstenaars alsmede door muziek die is geïnspireerd op het altaarstuk Het Lam Gods. Tijdens deze reis zullen zij ook Pepijn, de Vlaamse Reus, ontmoeten en hem volgen op zijn zoektocht naar het Lam.