Ode an die Freunde
Het pittige viertal : de sopranen Lissa Meyvis en Alexandra Franck, bariton Jokke Martens, en pianist/tenor Lester Van Loock verkiezen andere pistes om hun talent aan het publiek te tonen. Ze leerden elkaar ruim tien jaar geleden kennen op een masterclass in Duitsland en voelden zich goed in elkaars gezelschap. Ze bouwden een persoonlijke carrière uit maar waagden zich ook aan een eerste gezamenlijk project. Geen strak afgeborsteld concert maar een amicaal verbond in een leuk en warm samenspel.
Er is niets gekunsteld aan hun optreden. Naturel troef met de focus op kwaliteit. Er is telkens ruimte om te soleren, er zijn duetten en samenzang. Heel soepel en ad rem weten ze er keer op keer een coherent geheel van te maken met sprankelende interventies die voor de nodige kruiding zorgen. Hun liefde voor muziek en warmte van hun vriendschap zijn de kracht en de pijlers van de concerten van "Ode an die Freunde". Ondertussen hebben ze al heel wat kilometers en ervaring op hun teller en is hun talent en podiumprésence gerijpt.
Deze vier getalenteerde mensen zijn meer dan de moeite waard om uit je zetel te komen.
We gaan zondag 15 maart (14.30 uur) met eigen vervoer (carpooling) naar het Cultureel Centrum De Warandepoort Markt 7 B Tervuren.
In het centrum van Tervuren is er een blauwe zone en een zone betalend parkeren. Bezoekers van de Warandepoort kunnen hun wagen best kwijt in de ondergrondse parking "Markt" die plaats biedt aan 220 voertuigen of op de nieuwe parking "Park" (Keizerinnendreef).
“INSCHRIJVEN” en tegelijkertijd rechtstreeks 35 euro per persoon betalen (45 euro voor kandidaat-leden), kan zo lang de ticketvoorraad strekt via de rode knop op onze website met je lidnummer.
Je kan eventueel ook het juiste bedrag gewoon overschrijven op rekening BE93 0013 3097 2867 van Neos Diest met vermelding van “Ode an die Freunde” en je naam / namen.
Het afscheurstrookje op je ticket geeft recht op een gratis drankje vóór of na de voorstelling.
Programma:
| 13:30 | Ontvangst |
| 14:00 | Deuren open |
| 14:30 | Start concert |
Neos Vlaams-Brabant
Contactgegevens
Ook Interessant

wandelen van Zichem naar Scherpenheuvel (donderdag 15 januari)
Weer of geen weer. Neos Diest trekt erop uit en bewijst dat er geen slecht wandelweer bestaat, enkel slechte wandelkledij ...

Nieuwjaarshappening met de Muziekkapel van de Koninklijke gidsen
De geschiedenis van dit prestigieuze orkest gaat terug tot in 1832 toen Koning Leopold I de opdracht gaf om een muziekkapel op te richten die verbonden zou zijn aan de Koninklijke Wacht. Door de kwaliteit van deze muziekkapel wordt ze tot de beste ter wereld gerekend.

600 jaar universiteit Leuven
600 jaar KU Leuven. Twee expo’s. Twee locaties. Twee unieke perspectieven op de geschiedenis van de universiteit. De tentoonstellingen "Routes naar kennis" en "Kennis in zicht" blikken terug op 600 jaar universiteit in Leuven. Een bijzondere verzameling objecten, erfgoedstukken en de vele verhalen van generaties studenten en onderzoekers geven je een unieke inkijk in het verleden van de universiteit. Ontdek de verhalen, objecten en mensen die al zes eeuwen lang grenzen verleggen – en zo de wereld blijven verrassen.

