samen fietsen (donderdag 4 december)

Zoals elke eerste donderdag van de maand plannen we ook op donderdag 4 december een veilige fietstocht (31 km) in een lus richting Herk de Stad en Halen (in wijzerzin en grotendeels via de fietsknooppunten). Vertrek om 13.30 uur aan het ecocentrum in Diest (Webbekoms Broek).
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

vertrek aan het ecocentrum Diest
04-12-25
Ontvangst 13:15
Aanvang 13:30
Einduur 17:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 20
.: 0,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

De deelnemers aan de fietstocht dienen wel over de nodige fietsvaardigheid te beschikken zodat er onder leiding van een wegkapitein en begeleiders vlot, veilig en in een compacte  groep kan gefietst worden zonder de voorfietser voorbij te steken en door ook steeds voor de laatste begeleider te blijven.  Fluohesje en fietshelm sterk aanbevolen. 

De ingeschreven deelnemers krijgen vooraf de opgelijste fietsknooppunten.  

Meer info bij Paul De Keyzer   0477  33 24  27

INSCHRIJVEN    klik op ‘inschrijven’  en gebruik dan  je lidnummer ……

 Lukt het toch niet, bevestig je deelname dan met een mailtje naar  neos.diest@gmail.com

 

Paul De Keyzer

Deel deze activiteit:

Ook Interessant

177Bf1fc 74D3 4A37 B204 A00f63cde312
Culturele evenementen

Cirque du Soleil "Alegria in a new Light"

Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen reikhalzend uitkijken naar zondag 9 november (13.30 uur). De wereldberoemde Alegría show, in 2019 in een nieuw en moderner jasje gestoken, komt voor het eerst naar België. Sinds de wereldpremière speelde ‘Alegría - In a New Light’ onder meer in Canada, de Verenigde Staten, Zuid-Korea en Japan. Dit najaar is de show voor het eerst ook te bewonderen in een tentencomplex (naast de ING Arena, vroeger paleis 12 genoemd) opgesteld in Brussels Expo.

22A2fe21 D922 4E19 B867 478E8ec0e980 1 105 C
Ontspanningsnamiddagen

provinciale quiz in "De Hemmekens" Zichem

Neos Vlaams-Brabant gaat op zoek naar “de Slimste Club” van de provincie en hiervoor wordt de 13’de provinciale quiz georganiseerd. Alle Neos clubs van Vlaams-Brabant kunnen het ook dit jaar tegen elkaar op te nemen in deze amusante, ludieke quiz o.l.v. quizmaster Daniel Bruyninckx. De slimste club van onze provincie mag de wisselbeker mee naar huis nemen !

A7dfbcc4 7F08 4Fd3 9921 087E4681b8dc
Culturele daguitstappen

Goya-tentoonstelling en stadhuis Brussel

Deze unieke tentoonstelling brengt het baanbrekende oeuvre van Francisco de Goya y Lucientes (1746−1828) in dialoog met werk van tijdgenoten en kunstenaars van latere generaties. Met zijn felle, pakkende uitbeeldingen van het onrecht, de wantoestanden en verschrikkingen van zijn tijd was Goya de spil in de ontwikkeling van een moderniteit die stevig verankerd zit in de Spaanse realistische traditie. Zeventig kunstenaars — van de 18de eeuw tot nu — gaan de confrontatie aan met de expressieve complexiteit van Goya en bewijzen hoe zijn formele, conceptuele en ideologische nalatenschap blijft intrigeren, ontroeren en inspireren.