samen fietsen donderdag 6 november
De deelnemers aan de fietstocht dienen wel over de nodige fietsvaardigheid te beschikken zodat er onder leiding van een wegkapitein en begeleiders vlot, veilig en in een compacte groep kan gefietst worden zonder de voorfietser voorbij te steken en door ook steeds voor de laatste begeleider te blijven. Fluohesje en fietshelm sterk aanbevolen.
De ingeschreven deelnemers krijgen vooraf de opgelijste fietsknooppunten.
Meer info bij Paul De Keyzer 0477 33 24 27
INSCHRIJVEN klik op ‘inschrijven’ en gebruik dan je lidnummer ……
Lukt het toch niet, bevestig je deelname dan met een mailtje naar neos.diest@gmail.com
Paul De Keyzer
Contactgegevens
Ook Interessant

Melodieën voor Miljoenen - Wien ... bleibt Wien !
Een gouden, maar allesbehalve oude klassieker. Neos-'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons op zondag 26 oktober om 16 uur opnieuw verwennen met een wervelend concert in de prachtige Koningin Elisabethzaal in Antwerpen.

Cirque du Soleil "Alegria in a new Light"
Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen reikhalzend uitkijken naar zondag 9 november (13.30 uur). De wereldberoemde Alegría show, in 2019 in een nieuw en moderner jasje gestoken, komt voor het eerst naar België. Sinds de wereldpremière speelde ‘Alegría - In a New Light’ onder meer in Canada, de Verenigde Staten, Zuid-Korea en Japan. Dit najaar is de show voor het eerst ook te bewonderen in een tentencomplex (naast de ING Arena, vroeger paleis 12 genoemd) opgesteld in Brussels Expo.

provinciale quiz in "De Hemmekens" Zichem
Neos Vlaams-Brabant gaat op zoek naar “de Slimste Club” van de provincie en hiervoor wordt de 13’de provinciale quiz georganiseerd. Alle Neos clubs van Vlaams-Brabant kunnen het ook dit jaar tegen elkaar op te nemen in deze amusante, ludieke quiz o.l.v. quizmaster Daniel Bruyninckx. De slimste club van onze provincie mag de wisselbeker mee naar huis nemen !