samen fietsen (donderdag 7 mei)

In mei plannen we op donderdag 7 mei een veilige fietstocht (32 km) in een lus (in wijzerzin en grotendeels via de fietsknooppunten) via Webbekom en Bekkevoort naar Scherpenheuvel, waar we iets gaan drinken, en dan terug via Zichem en Molenstede naar Diest. Vertrek om 13.30 uur aan het ecocentrum in Diest (Webbekoms Broek).
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

vertrek aan het ecocentrum Diest
07-05-26
Ontvangst 13:15
Aanvang 13:30
Einduur 16:30
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 20
..: 0,00 euro voor leden
..: 0,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

De deelnemers aan de fietstocht dienen wel over de nodige fietsvaardigheid te beschikken zodat er onder leiding van een wegkapitein en begeleiders vlot, veilig en in een compacte  groep kan gefietst worden zonder de voorfietser voorbij te steken en door ook steeds voor de laatste begeleider te blijven.  Fluohesje en fietshelm sterk aanbevolen. 

De ingeschreven deelnemers krijgen vooraf de opgelijste fietsknooppunten.  

Meer info bij Paul De Keyzer  0477 33 24 27

INSCHRIJVEN    klik op ‘inschrijven’  en gebruik dan  je lidnummer.

 Lukt het toch niet, bevestig je deelname dan met een mailtje naar  neos.diest@gmail.com

 

Paul De Keyzer

Deel deze activiteit:

Ook Interessant

37Abdf8b E1bf 40D4 B0b5 Fee36d7e5e06
Culturele daguitstappen

Lam Gods en Gentse Floraliën

Neos Diest organiseert in samenwerking met Lauwers Reizen een daguitstap op vrijdag 8 mei op Neos-maat richting Gent. Vertrek om 7.30 uur op de parking van de Carrefour Diest (Leuvensesteenweg 110). 's Voormiddags bezoeken we het "Lam Gods". Een bezoek aan het labyrint biedt ons een unieke ervaring om het verhaal van het Lam van God te leren kennen en uiteindelijk zelf oog in oog te komen staan met het Lam. We betreden een fysiek labyrint en we worden overweldigd door kleuren, beelden en muziek die het verhaal vertellen. Dit verhaal wordt verteld aan de hand van schilderijen van de Vlaamse Primitieven (geschilderd tussen 1400-1600). Deze zullen worden afgewisseld door werken van hedendaagse kunstenaars alsmede door muziek die is geïnspireerd op het altaarstuk Het Lam Gods. Tijdens deze reis zullen zij ook Pepijn, de Vlaamse Reus, ontmoeten en hem volgen op zijn zoektocht naar het Lam.

petanque  aan Huis August
Sport- en bewegingsactiviteiten

petanque vrijdag 8 mei

Vrijdag 8 mei (13.30 uur) spelen we petanque op de terreinen van het woonzorgcentrum Huis August (Fabiolalaan 2). Wie een petanqueballen-set bezit, brengt die mee.

IMG 6000
Sport- en bewegingsactiviteiten

Provinciale wandelnamiddag in Keerbergen

NEOS Keerbergen, in samenwerking met NEOS Vlaams-Brabant, verheugt zich alle NEOS leden te kunnen uitnodigen om te kuieren, wandelen of te stappen in Keerbergen. Men heeft de keuze uit twee wandelingen. Ter plaatse kan men beslissen welke wandeling men gaat doen. Beide wandelingen zijn vrij te bewandelen.