fietstocht

We fietsen vervolgens richting Eisden, Maasmechelen, Zutendaal, Genk en via As terug naar Dilsen. Lengte: 50 km
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Rotem
12-05-25
Aanvang 10:00
Einduur 00:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 25
fietstocht 12 mei: 0,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Vertrek fietstocht om 10u aan het zwembad in Rotem.

We fietsen vervolgens richting Eisden, Maasmechelen, Zutendaal, Genk en via As terug naar Dilsen.

Rond het middaguur zullen we lunchen in Bistro ’t Zutendalertje, Hoogstraat 2 in Zutendaal. Hier kunnen jullie kiezen à la carte en apart afrekenen.

 

Onderweg kan er in overleg met de groep, ook nog gestopt worden voor een tas koffie of iets fris indien jullie dat wensen.

 

De deelnemers die willen kunnen aansluiten op de dijk bij fietsknooppunt 48 (aan de windmolen tegenover het containerpark van Dilsen) of bij slagerij Stefan & Vera, Bakkershoefstraat 8 (onderaan de brug in Dilsen) en hoeven niet naar Rotem te fietsen.

 

Best een fietstas voorzien met wat drinken en een fluohesje aandoen. Zo zijn we zichtbaarder in het verkeer. Ook wil ik vragen ivm de verzekering om steeds ACHTER de begeleider te blijven.

 

Deze keer wel graag inschrijven door mij een mail te sturen als je meegaat en waar je wil aansluiten ten laatste op 8 mei. Ook de niet-fietsers die graag mee aan tafel gaan, mogen mij iets laten weten.

Bij écht slecht weer gaat de fietstocht niet door, maar dan worden jullie op tijd verwittigd!