Bestuursvergadering september 29

Bestuursactiviteit

Praktische gegevens

29-09-25
Ontvangst 10:00
Aanvang 10:00
Einduur 12:30
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 0

Bestuursvergadering 29-09-2025 De Nobele Donk 10 uur.



  • Goedkeuring vorig verslag

  • Tussentijds fin. Verslag/ledenaantal/ledenvernieuwing

  • Dina ledenvernieuwing, nieuwe leden

  • Dina verdeelsleutel opgelet voor niet leden!

  • Bestuurdersnet: www.neosvzw.be/bestuurdersnet

  • Update

    • Provincie

    • nationaal

    • seniorenraad

  • Opleiding Malle 09/09

  • Bespreking Opening september

  • Bespreking fietstocht 18 september

  • Besprekingsinterview Radio Park 25 september

  • Het orkest 2 oktober

  • Fietstocht “speciaal” oktober datum?

  • Melodieën voor miljoenen

  • Oosterweelcruise : communicatie, afspraak

  • Grüsse aus Wien

  • Feestjaar Neos Ekeren 40 jaar

    • Advertentie in nieuw kwartier

    • receptie districtshuis

    • Tentoonstelling kunstwerken Hof de Bist 13 tot en met 21 juni

    • Uitnodiging leden voor deelname: beheer

    • Radiopark live tijdens tentoonstelling?

  • Planning Nieuwjaarsactiviteit

  • Ouderenvaccinatie 13 november Jef en Frank

  • Diversen

  • Volgende vergadering : 27/10

Verslag bestuursvergadering 29.09.2025

Aanwezig : Bernard Vande Vyvere, Frank Schepens, Ingrid Vandevyver, Dany Peeters, Adhemar Van Lerberghe, Rolf Adriaenssens,Jef Walbers

Verontschuldigd : Erwin Desmedt , Mart De Meester

- Het verslag van de vorige bestuursvergadering kon niet worden goedgekeurd. daar niemand een verslag ontvangen heeft. Ingrid belooft een kopie te sturen van het niet-gecorrigeerde verslag.

- Tussentijds financieel Verslag : korte toelichting kon niet gegeven worden, daar Rolf niet in het financieel programma kon wegens computerfout. Nu kan het wel. Hij zal ons een verslag bezorgen.

Het aantal leden staat terug op 105. De 3 nieuwe leden kunnen niet ingegeven worden. Rolf zal dit met Frank bekijken.

Ledenvernieuwing kan momenteel ook niet verstuurd worden wegens computerfout.

Er loopt blijkbaar wel meer mis met het programma.

- Ervaring met Dina communicatie : de verdeelsleutel moet bekeken worden. Het kan niet dat onze leden moeten betalen voor een evenement en niet-leden 0€. Jef zal de webbinar terug bekijken.

- Het bestuurdersnet : bereikbaar via www.neosvzw. be/bestuurdersnet

- Updates :

- Provinciaal : Verslag van Rolf

– Nationaal : geen nieuws . Erwin is nu naar een vergadering van Neos nationaal.

- Seniorenraad :

- Seniorenraad voorziet een tentoonstelling met werken van senioren in november 2026 en vragen medewerking van de seniorenverenigingen. Mart is vertegenwoordiger van Neos in de seniorenraad en moet onze neosactiviteiten daar verdedigen. Dit is gewoon plagiaat. Moeten wij onze ideeën nog delen?

- leif - voordracht ,door de seniorenraad gebracht , was interessant en belichtte de euthanasie, maar ook de wilsbeschikking en andere mogelijkheden van levenseinde

- Opleiding Malle: Zeer goed en zeer duidelijk gebracht door Marriet

- Opening september : was zeer geslaagd. Alleen aan denken de geluidsinstallatie van de feestzaal te gebruiken zodat iedereen het beter kan horen.

fietstocht 18 september : naar de trappisten. 15 leden fietsten mee. Een zeer geslaagd avontuur met zeer lekkere gelegenheidstrappist

– Radio Park : . Mart en Frank konden de luisteraars kennis laten maken met Neos en onze activiteiten. Zeer aangename ervaring en radio Park werd tegelijk uitgenodigd om een dag uit te zenden op onze tentoonstelling in Juni. Ze waren zeer enthousiast en proberen een uitzending live te brengen vanuit het cultuurhuis op onze tentoonstelling.

- Het orkest op 2 oktober 2025 : 49 leden zijn ingeschreven. Alle afspraken zijn gemaakt. Kris Stroobants komt tegen 12u30 en Mart zorgt voor een broodje.

- Fietstocht special : op 23 oktober. Om 13u30 samenkomst aan het voetbalveld van Mariaburg. Er zijn 2 stops voorzien onderweg. Na de fietstocht kunnen, al diegene die het wensen (ook de niet fietsers ) mee gaan eten in het “hof de bist “. Jef verstuurt de uitnodigingen na 2 oktober.

- Melodieen voor mijoenen : herinnering wordt nog gestuurd door Jef. Mart zorgt voor de kaarten. De kaart van Joke is verkocht. Freya heeft daarvoor gezorgd.

- Oosterweelcruise 13u30 ter plaatse. Kaarten meebrengen. Herinnering wordt verstuurd door Jef.

- Grusse aus Wien : reeds 5 ingeschreven.

- Feestjaar :

- advertenties in het nieuwe kwartier : Frank neemt contact op met Ludo Van Bouwel

- receptie in het districtshuis: Ingrid gaat erachter aan

- tentoonstelling : Jef stuurt een vraag voor deelname naar de leden na 2 oktober

- uitnodiging beheer : Frank doet het nodige

- Nieuwjaarsactiviteit :

- Ingrid is nog op zoek naar promotiemateriaal

- rest zou allemaal OK moeten zijn

- Ouderenvaccinatie : Jef en Frank zijn ingeschreven. Om 9u30 in Brussel. Wachten op een telefoontje van Emilie Pauwels om een parlementslid te contacteren.

- Diversen :

- Nienke wordt uitgenodigd voor volgende vergadering

- de afrekening voor de leden aan de koepel is gebeurd.

- de tijdsduur om via de Qrcode te betalen is verlengd

- de winterwandeling naar de Jaintempel kan enkel op zaterdag om10u30.

Volgende vergadering op 27 oktober 2025 om 10.00uur.