Met Neos naar het kasteel van Ooidonk en de Gentse floraliën

Starten doen we met een bezoek aan het kasteel van Ooidonk is - een minder bekende blikvanger. Daarna bezoeken we de Gentse floraliën. Deze reis kunnen we aanbieden in samenwerking met Neos vzw en reizen Lauwers. Inschrijven voor 15 april 2026.
Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

Gent en Deinze
06-05-26
Aanvang 06:45
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 45
Gentse floraliën: 89,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

In een meander van de Leie, op een boogscheut van Gent, ligt het sierlijke en statige kasteel Ooidonk. Het omringende water en het fraaie park stralen een en al rust uit en verlenen het kasteel een harmonieus en vredig karakter dat zijn turbulente geschiedenis haast doet vergeten.
Floraliën 2026 barst van kleur, geur en emotie en zet de verbindende kracht van bloemen en planten in de kijker. Ze doen namelijk meer dan alleen verrassen: ze brengen mensen samen, raken harten en scheppen nieuwe verbintenissen.

Programma:

06:45 Vertrek in Eksel
07:00 Vertrek in Hechtel
09:30 Onthaal met een koffie in Deinze gevolgd door geleid bezoek aan het Kasteel van Ooidonk
12:30 3- gangenlunch bij 't Fermetje in Deinze
14:45 Vrij bezoek aan de Gentse floraliën
18:00 Vertrek naar Hechtel-Eksel