Fietsen 25 augustus

We verzamelen om 13u30 aan Ter linde voor een fietstocht van ± 35 km met een tussenstop. Zodra nadere informatie gekend is, wordt deze u medegedeeld. Hou email in de gaten voor eventuele aanpassingen door weersomstandigheden.
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Verzamelen Geluwe Ter Linde
25-08-26
Ontvangst 13:30
Aanvang 13:30
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 50
fietsen 25/08: 0,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Neos Geluwe

Contactgegevens
neosgeluwe@gmail.com

Ook Interessant

Aneca
Lezingen

Ronny Anica

Ronny Anica brengt ons "Geneesmiddelen, van idee tot realiteit" Ronny Anica (10/02/1952) heeft een achtergrond in klinische scheikunde, hij behaalde een bachelor in klinische scheikunde in Gent en een master in Marburg (Duitsland). Hij heeft een groot deel van zijn loopbaan in de farmaceutische sector gewerkt en was deeltijds gastdocent immunologie aan de Universiteit Gent, faculteit farmacie. Hij geeft lezingen en voordrachten over het thema “Geneesmiddelen — van idee tot realiteit”. In deze lezingen legt hij uit hoe een geneesmiddel ontstaat en wat de stappen zijn van concept tot dat het middel in de apotheek ligt: bijvoorbeeld hoe onderzoek wordt gedaan, wat het verschil is tussen originelen en generische geneesmiddelen, en hoe prijzen worden bepaald. Na de voordracht kan er nagepraat worden in de foyer bij een drankje, en bieden wij u een traktatie (??) aan. Kostprijs voor Neos leden is €15.00 - niet Neos leden betalen €25.00

Dagfietstocht 8 juli 2025
Sport- en bewegingsactiviteiten

Jaarlijkse bedevaart-fietstocht Dadizele

We maken een (kortere) fietstocht waarna we eindigen in Dadizele, Plaats 27 in "DE BIECHTSTOEL". Zij die dit wensen kunnen een dienst bijwonen in de basiliek Onze-Lieve-Vrouw in Dadizele. Bestuur biedt u naar jaarlijksIe gewoonte een drankje aan. Iedereen keert individueel terug uit Dadizele.

Wandelen
Sport- en bewegingsactiviteiten

Wandelen dinsdag 19 mei

We verzamelen aan Ter linde voor een wandeling van ± 7 km, Neos Menen organiseert, dus na het verzamelen om 13u30 verplaatsen wij ons gezamenlijk naar de locatie, gekozen door Menen. Nadere informatie volgt, zodra ons bekend. Hou uw email in de gaten voor eventuele last-minute wijzigingen, weersgebonden.