Neos Genk Levensloop 2026

Praktische gegevens
Tijdens deze 24 uur estafette engageren wij ons om steeds minimum 1 persoon op de piste te hebben. De meeste deelnemers van vorig jaar hebben reeds enthousiast hun medewerking herbevestigd. Maar we hebben nog meer wandelaars nodig om de 24 uur gevuld te krijgen.
Hoe kan je deelnemen?
Wil je wandelen? Schrijf je in via onze website en stort €10,- maar stuur ook een mailtje op neos.genk@gmail.com met vermelding welke periode je je beste beentje wil voorzetten. Je teamkapitein Marc Coart neemt dan contact om je concreet in te plannen.
Wil je de actie enkel steunen? Schijf je in via onze website en stort €10,-. Je kan de moedige wandelaars een hart onder de riem steken door even langs te komen in onze tent voor een gezellige babbel en om de enthousiaste sfeer op het terrein op te snuiven.
Het is de bedoeling dat jullie inschrijven via onze eigen website. Neos Genk stuurt het ingezameld bedrag dan integraal door naar Levensloop.
Programma:
| 14:30 | Openingsceremonie zaterdag |
| 20:00 | Kaarsenceremonie |
| 14:30 | Slotceremonie op zondag |
Meerdere data
| 10/10/2026 tot en met 11/10/2026 |
Neos Genk
Contactgegevens
Meer info vind je ook op de website van Levensloop
Ook Interessant

25/10/2026 Fietstocht slipjacht Wiemesmeer
De vènerie, of chasse à courre, is een eeuwenoude manier van jagen, waarbij men tracht een wild dier met een meute honden te volgen en eventueel te pakken al dan niet met succes. Bij de slipjacht is het wild dier vervangen door een getrokken spoor. De honden jagen dankzij hun natuurlijke instinct en hun uitgesproken reukorgaan, de mens als jager is er alleen om ze te begeleiden.

Maandag 09/11/2026 Daguitstap Blegny Mine
Een steenkoolmijn is voor de meesten van ons geen onbekende. Maar wie van ons heeft er al eens eentje bezocht? In Limburg is dit niet meer mogelijk omdat de mijnen al lang gesloten zijn. Wil je toch eens proeven van hoe het er onder de grond aan toe ging dan kan je met ons mee naar Blegny-Mine. Alhoewel de site moeilijk te vergelijken is met de Limburgse mijnen (Veel kleinschaliger en de schachten liggen bijvoorbeeld slechts op 60 m. diepte) zal een bezoek aan deze site een blijvende indruk op je achterlaten.

2026.11.17. L "Rozeke" met Warre Borgmans
Rozeke is een (bijna) waargebeurde theatermonoloog over de uitvinding van de sifon, liefde, familie en de prijs van succes. Warre Borgmans is een gevierd Vlaams theater-, televisie- en stemacteur die vooral bekend is van zijn iconische rollen in legendarische Vlaamse series als Het Eiland en Windkracht 10.
