Donderdag 16/04/2026 Opname Blokken

Praktische gegevens
De opnames van Blokken vinden plaats in studio 2 van EMG Belgium te Vilvoorde, en er worden telkens 4 opnames opgenomen per dag. Op donderdag 16 april gaan we naar Vilvoorde en kunnen we daar de 2 opnames van de namiddag bijwonen, dus van 14.30 tot 17.30 uur.
Hiervoor vertrekken we om 10 uur met de bus aan C-mine richting Vilvoorde waar we om 12 uur eerst een 3-gangen menu gepresenteerd krijgen in restaurant Kokovino, wat op 50 meter van de opnamestudio ligt.
Dagsoep met brood
----------
Vol au vent met puree en een koekje
of
Vegan Vol au vent met puree en een koekje
----------
Normandische appeltaart
----------
Inclusief 1 frisdrank of pils naar keuze + 1 koffie of thee
Om 14:30 worden we verwacht in de opnamestudio van Blokken waar we door een publieksopwarmer klaargestoomd worden voor de opnames.
De eerste opname staat gepland van 15:15 tot 16:00 en na een korte onderbreking wordt de tweede opname gedaan van 16:30 tot 17:30 waarna we terug huiswaarts keren. Thuiskomst is voorzien omstreeks 19:00.
Dit keer werden er 50 plaatsen voor ons gereserveerd. Gezien de verwachte grote interesse vragen we jullie om zo snel mogelijk in te schrijven.
Neos Genk
Contactgegevens
Ook Interessant

Dinsdag 21/04/2026 Lentefeest
We zitten al veel te lang in het grijze en koude weer en daarom gaan we zelf weer een zonnetje tevoorschijn toveren tijdens ons jaarlijks lentefeest. Na het succes van de vorige jaren steken we dit feest opnieuw in een thema-kleedje. Na lang denken hebben we beslist dat het dit keer Canzonissima, Ontdek de Ster wordt. We verwachten een massale opkomst om samen te genieten van een heerlijke maaltijd, gezellige babbels en uitbundig te supporteren voor onverwachte talenten binnen Neos Genk.

Dansvoorstelling 'Amadeus - A Requiem of Love'
Het wereldberoemde dansgezelschap Szeged Contemporary Dance Company (SCDC) wist Neos de voorbije jaren al te verbluffen met dansvoorstellingen 'Carmina Burana' en 'The Nutcracker'. Hun gloednieuwe productie 'Amadeus' belooft wederom modern ballet van het hoogste niveau! Sprankelend, hedendaags en betoverend.

Donderdag 7/5/2026 Floraliën en Lam Gods experience
Floraliën Gent is het internationale planten- en bloemenfestival in Gent. We combineren dit met een bezoek aan het iconische Lam Gods. (Misschien hebben jullie wel een tip om het verdwenen paneel terug te vinden)
