Comedyshow Erhan Demirci "Made in cité"

Praktische gegevens
Met zijn vijfde avondvoorstelling ‘Made in Cité’ gaat Erhan Demirci een stap verder in zijn zelfrelativering. Hij onderzoekt of we het belang van dingen kunnen loslaten en of we nog écht met elkaar kunnen lachen.
Tegelijk is deze voorstelling een eerbetoon aan zijn geliefde Limburg, waar hij opgroeide als kleine ‘Citérat’ en zijn blik op de wereld vormde. Hij blikt terug op zijn jeugd en werpt ook een verrassende blik op de toekomst via zijn virtueel achterkleinkind dat een rolletje krijgt in de voorstelling. Hoe? Dat blijft nog een verrassing!
‘Made in Cité’ wordt dus Erhan, maar dan 2.0.
Wij vinden het nu al spannend!
Inschrijven kan tot 15 september of zolang de voorraad strekt.
Neos Limburg
Contactgegevens
Ook Interessant

NEOS Genk op Levensloop 2025
NEOS Genk vormt een team om op 11 en 12 oktober deel te nemen aan Levensloop 2025. Steun deze actie als - Teamlid door mee te wandelen ergens tussen 14h30 zaterdag en 14h30 op zondag - Vechter (die kanker overwonnen heeft) en laat je verwennen met ontbijt kook- of yogalessen en nog meer - Vrijwilliger met actieve steun tijdens de opbouw en verloop van het evenement.

Bezoek fort van Eben-Emael + bierproeverij
In deze roerige tijden is het belangrijk om terug te kijken naar het verleden om in de toekomst dezelfde fouten te vermijden. Daarom bezoeken we deze keer het fort van Eben-Emael. Gebouwd tussen 1932 en 1935 was het begin 1940 één van de grootste en sterkste fortificaties van Europa en werd oninneembaar geacht. De spectaculaire en innovatieve aanval op het fort op 10 mei 1940 door een Duitse elite-eenheid van paratroepers, was de eerste luchtcommando raid in de wereldgeschiedenis en het tragische begin van Wereldoorlog-II in West-Europa. Na dit indrukwekkende bezoek nemen we de tijd om dit even te laten bezinken en verplaatsen we ons naar "de Krieckaert" waar één van onze leden, Jasper Dijkers, die een gepassioneerd bierbrouwer/kenner is, ons begeleid bij een bierproeverij van zijn zelf gebrouwen biertjes.

Melodiën voor miljoenen
Een gouden ‘allesbehalve ouden’ klassieker. Neos ‘huisorkest’ Frascati Symphonic zal ons in 2025 opnieuw verwennen met een wervelend concert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. De titel zegt het helemaal: Wenen... blijft Wenen! Sommige muziek is onvergankelijk. De Weense melodieën vormen een onuitputtelijke bron van schoonheid en kippenvel. Onbetaalbaar, en dus voor Neos-herhaling vatbaar. Ondertussen zijn we al aan de 13e exclusieve Neos-editie toe! Laat je betoveren tijdens een sprankelende namiddag vol muzikale pracht en praal. Dit concertprogramma neemt je mee op een onvergetelijke reis door de wereld van Mozart, Strauss en Lehár. Geniet van de tijdloze klanken van de ouverture tot Boccacio, de romantische melodieën uit Le Nozze de Figaro en de vrolijke deuntjes van de keizer van de operette, Franz Lehár. Met een mix van orkestwerken, prachtige zang en meeslepende duetten, belooft dit concert een feest voor de zintuigen te worden. Kom en ervaar de magie van Wenen in de prachtige setting van de Koningin Elisabethzaal. Frascati Symphonic o.l.v. dirigent Kris Stroobants neemt je mee op sleeptouw.