Dinsdag 31/03/2026 Oosterweelcruise en Red Star Line museum

Als daguitstap hebben we vandaag gekozen voor een bezoek aan Antwerpen. In de voormiddag bezoeken we het Red Star Line museum en in de namiddag schepen we in voor een 3 uur durende Oosterweelcruise.
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Praktische gegevens

Antwerpen
31-03-26
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 1
Oosterweelcruise / Red Star Line museum / 3-gangen buffet inclusief drank: 89,00 euro voor leden

We vertrekken in alle vroegte aan C-mine in de richting van Antwerpen waar we bij aankomst eerst het Red Star Line-museum bezoeken.

Na het bezoek aan dit museum kunnen de voetjes onder tafel steken voor een uitgebreid 3-gangen-buffet, inclusief alle dranken en koffie.

Als iedereen voldaan is schepen we in op een Flandria-boot voor een 3 uur durende cruise voor een verkenning van de Oosterweelwerken onder deskundige begeleiding van een gids. 

De Oosterweelverbinding in Antwerpen wordt al enkele jaren aangekondigd als “De werf van de eeuw”. Omwille van zijn schaal en vele kennisdomeinen is het een uniek project, niet alleen in Vlaanderen, maar zelfs binnen Europa. Alle denkbare technologische en bouwtechnische innovaties worden ingezet om een vlottere, veiligere, groenere en gezondere Antwerpse regio te creëren.

Na deze goed gevulde dag stappen we terug op de bus om opnieuw richting Genk te rijden terwijl we nog wat kunnen nagenieten van al het moois wat we vandaag gezien hebben.

 

Inschrijven ten laatste op 14 maart 2026.

Het juiste uur van vertrek wordt tijdig meegedeeld.

Neos Genk

Contactgegevens
neos.genk@gmail.com

Ook Interessant

de bonanzas 2
Gezellig samenzijn

De eerste Limburgse Neos-TD met Golden Evergreens gebracht door het live orkest "De Bonanzas"

We draaien de tijd even terug. Maak je klaar voor een gezellige TD vol herkenbare melodieën, fijne herinneringen, dansplezier. Met het live orkest "De Bonanzas" halen we herinneringen op, zingen we misschien zachtjes mee en laten we ons verleiden tot een dansje. Deze TD staat helemaal in het teken van ontmoeting, ontspanning en samen plezier beleven — precies waar Neos voor staat.

20260323 Steven De Foer
Lezingen

Maandag 23/03/2026 Steven De Foer: De saboteurs

Steven De Foer is sinds 1991 redacteur bij De Standaard, de jongste 15 jaar vooral Amerikaspecialist. Auteur van ‘Onder Hollanders’ (2001), ‘Hollywood Boulevard’ (2016), ‘Amerikanen’ (2020, een #1 bestseller) en ‘De saboteurs’ (2024). Hij is geregeld te gast bij De afspraak, De tafel van Gert, Ter zake, De zevende dag, Nieuwe feiten, De wereld van Sofie,… En een veteraan van vele, vele Neos-voordrachten. Met zijn ruime ervaring en kennis valt hij moeilijk vast te pinnen op één onderwerp, maar hij staat vandaag, sinds hij voor de Standaard op 9/11 naar New York vertrok om over de aanslagen te berichten, vooral bekend als Amerika-specialist en beleefde hij ondertussen avonturen in 37 van de 50 staten.

20260416 Blokken
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Donderdag 16/04/2026 Opname Blokken

In 2022, in volle Corona-periode hadden we al eens de kans om een opname van Blokken bij te wonen. Maar door de toen geldende beperkingen waren er slechts 25 toeschouwers toegelaten tijdens de opnames. Kon je er toen niet bij zijn, of wil je dit nog eens opnieuw meemaken dan is dit je kans!