VOLZET - 06-01-2026 - Driekoningenwandeling in Geraardsbergen

Praktische gegevens
Voor de wandelaars:
14u00 - afspraak op de Markt aan The Preacher.
We bezoeken enkele leden die in het stadscentrum wonen en vergasten hen met een korte serenade (een Driekoningenlied). De wandeling is uitsluitend op verharde grond en maximaal 5 km.
15u15 aankomst op de Vesten met bezoek aan de nieuwe B&B Gerard Bronnen. Daar kunnen we vergast worden op een hapje en een drankje.
Ook voor de niet-wandelaars is het Driekoningen.
Wij verwachten dat:
14u00 - Verwelkoming en bezoek aan de nieuwe B&B Gerard Bronnen, Vesten 11.
Het bezoek aan de B&B is met een hapje en een drankje.
We ruimen plaats voor de wandelaars bij hun aankomst en bezoeken heel kort het park en indien mogelijk de werken aan het kasteeltje.
Neos Geraardsbergen
Contactgegevens
Ook Interessant

donderdag 28 mei - Bezoek aardbeien kwekerij en Kasteel Ooidonk
Van de aardbeien kwekerij gaan wij naar het Kasteel Ooidonk

donderdag 2 juli - Boottocht van Halle naar Thieu, inclusief Hellend Vlak Ronquières en scheepslift Strépy-Thieu.
Welkom aan boord van de Ark voor een schilderachtige reis van 10u tot 16u45. Waar jullie deelnemen aan één van de meest bijzondere boottochten in België !

Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde
Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!
