AFGESLOTEN - 21.02.2026 Grüsse aus Wien - concert

Praktische gegevens
Grüsse aus Wien, het Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club, is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse, aldus ons trouw Neos-publiek. Het concert bekoort elke keer opnieuw trouwe liefhebbers én volslagen leken in de klassieke muziek. Jou ook?
Vertrouwde elementen waar je ook in 2026 op mag rekenen: het grote Robert Stolz Promenade Orkest o.l.v. André Walschaerts, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
Neos vzw
Contactgegevens
Handig om weten
Ook Interessant

dinsdag 21 april - Daguitstap naar de Wintertuin en bezoek aan Mechelen
Een heel speciale daguitstap die we ons nog lang zullen herinneren.

donderdag 28 mei - Bezoek aardbeien kwekerij en Kasteel Ooidonk
Van de aardbeien kwekerij gaan wij naar het Kasteel Ooidonk

donderdag 2 juli - Boottocht van Halle naar Thieu, inclusief Hellend Vlak Ronquières en scheepslift Strépy-Thieu.
Welkom aan boord van de Ark voor een schilderachtige reis van 10u tot 16u45. Waar jullie deelnemen aan één van de meest bijzondere boottochten in België !
