Artificiële Intelligentie: vloek of zegen! 21/02/2025 In samenwerking met AVANSA Kempen

Praktische gegevens
Cristel Deham is onderneemster en bewuste, toekomstgerichte moeder. Ze is zich sinds een paar jaar gaan verdiepen in alles wat te maken heeft met artificiële intelligentie. Ze heeft zich als missie gesteld haar verworven inzichten met anderen te delen.
Zij brengt een boeiende voordracht over hoe Artificiële Intelligentie meer en meer ons leven bepaalt. Wist je bijvoorbeeld dat wij allemaal al meehelpen om machines en robots te trainen, maar dat de mens ook de macht heeft om computers te foppen?
Met een overvloed aan foto’s, sprekende voorbeelden en een vleugje humor, biedt Cristel met deze voordracht een algemeen beeld van deze snel evoluerende technologie en hoe wij hierin als mens toch nog het verschil kunnen maken. Dit is géén voordracht vol technische woorden of complexe toelichtingen, maar wel eentje die aan een breed publiek een algemeen inzicht biedt in de technologie. Inzicht kan immers hét verschil maken in hoeveel macht we naar de toekomst toe als mens al dan niet afstaan aan artificiële intelligentie.
In samenwerking met AVANSA Kempen